Е-комерція

Ксенія Савчук

Де придбати трендову хусточку?

12:57, 25/05/2021

Хустка стала трендовим доповненням до будь-якого образу. Ми пропонуємо вам добірку онлайн-магазинів, де придбати чудовий аксесуар на літо.

ByMe

Бренд жіночого одягу ТМ byMe розпочав свій розвиток у 2016 році із капсульної колекції сорочок та спідниць. Сьогодні byMe – це сезонні колекції одягу та взуття в стилі smart casual. Засновники бренду, подружжя Дмитро та Аліна Сердюк – «ми говоримо, про те, що жінки прекрасні, і бажаємо підкреслити їх жіночність та ніжність. Поведінка та одяг скажуть про тебе все».

Одяг від byMe для активних жінок та дівчат різної вікової групи, які беруть від життя все 🙂

Бренд byMe кожного сезону представляє взуття, яке виготовляється на українській фабриці з матеріалів високого класу.

Розмір хусточки “Говерла” 55Х55 см, вартість 190 см.

Zitkani

Zitkani – це унікальна колекція хусток і курток із зображенням картин видатних світових художників. Усі вироби зроблено із тонкого натурального шовку, завдяки чому вони мають бездоганний вигляд і дуже приємні для носіння. Картини світових геніїв як Ван Гог, Едґар Деґа чи Анрі Тулуз-Лотрек відтепер можуть прикрасити ваш щоденний лук.

Ми звикли вважати, що живопису місце в музеї, а буденне життя ніяк із ним не пов’язане. Проте ми йдемо на експеримент: ми прагнемо подарувати полотнам художників нову долю і тим самим популяризувати мистецтво серед наших метушливих міст.

Хустка Танцювальний клас 65 см Z008 вартістю 1299 грн.

OLiz

Хустки OLIZ – 100% українська компанія з повним циклом виробництва в Києві.

Для створення малюнків ми залучаємо українських художників, які вручну розробляють ескізи малюнків протягом кількох місяців. Всі малюнки хусток неповторні і захищені авторським правом. Для пошиття хусток ми використовуємо тільки натуральні тканини з Італії та екологічно безпечні барвники.

Окремо команда дизайнерів працює над колористикою колекцій, щоб вона відповідала провідним світовим тенденціям моди.

Ми також потурбувалися про екологічність нашої упаковки і використовуємо біорозкладаний пресований льон.

Купуючи наші хустки, Ви підтримуєте народних майстрів, які беруть участь в розробці та втіленні колекцій. Компанія OLIZ турбується про етичність процесів і створює гідно оплачувані робочі місця.

Шовкова хустка “Циганка-ворожка” ₴3,200 – ₴4,500

Must have

MustHave – перший український мас-маркет жіночого одягу.

Бренд працює на ринку з 2010 року, коли його засновниці – Анна Бец та Анастасія Дзюба – випустили свою першу колекцію.
Сьогодні MustHave – це власне виробництво площею 1500 кв. м, 9 магазинів у Києві та Львові (зокрема в найбільших торгово-розважальних центрах), інтернет-магазин, нові колекції кожен четверг і 250 талановитих співробітників.

ХУСТКА ВЕЛИКА З ПРИНТОМ «ЖИТТЯ РІЗНИХ ДІВЧАТ», розміром 85Х85 вартістю 599 ГРН.

Ми сподіваємось, що ви знайшли щось цікаве для себе.