Люди Е&L

Ірина Марушкина

Цитрус: пішов СЕО і змінився маркетинг-директор

12:37, 21/08/2019

У мережі магазинів гаджетів та електроніки Цитрус відбулися кадрові зміни: замість Вадима Танченко керівництво компанією прийняв її співвласник.

Про це повідомив RAU.

В Цитрусі також призначений новий директор з маркетингу. Вадим Танченко більше не займає посаду генерального директора Цитрус. Частину його обов’язків тимчасово виконує співвласник бізнесу Дмитро Зінченко. А на пост маркетинг-директора призначений Андрій Мінєєв.

Нагадаємо, Вадим Танченко очолив Цитрус в серпні 2018 року. До цього він працював в компанії шість років: був територіальним керуючим Харківського регіону, потім – директором Київського регіону та операційним директором. На посаді СЕО він змінив Олександра Погорєлова, який пішов з Цитрус, не пропрацювавши і чотирьох місяців. До нього посаду СЕО займав Віталій Кузнєцов, який також очолював компанію нетривалий період часу – всього сім місяців. Причини чергових кадрових перестановок в Цитрус не коментують і офіційно поки що не підтверджують.

Що стосується Андрія Мінєєва, то він змінив на посту маркетинг-директора Станіслава Андрєєва. Що цікаво, це вже не перша каденція топ-менеджера в мережі Цитрус. З жовтня 2016 року по серпень 2017-го він керував компанією на посаді СЕО. За час роботи в рітейлі топ-менеджер також займав різні керівні посади в мережах магазинів О’КЕЙ, Караван, EVA і Fozzy Group.

Цитрус — національна мережа магазинів гаджетів та електроніки, заснована в 2000 році. Компанія включає інтернет-магазин citrus.ua і мережу з понад 50 магазинів, що працюють в форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного дому. Розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів і пунктів прокату електротранспорту, а також освітні простори ЦеХАБ і Цитрус Академія у флагманських магазинах мережі.