Е-комерція

Covid впливає на покупки на Різдво – дослідження Bazaarvoice

14:40, 11/09/2020

Covid-19 продовжуватиме впливати на звички покупок цієї зими, навіть якщо не буде значної другої хвилі вірусу. За даними досліджень Bazaarvoice, споживачі повідомили, що цього року споживачі будуть більш економними через вплив пандемії на їхні фінанси.

Близько 44% споживачів у Великобританії визнають, що на їх заплановані святкові витрати вплинула пандемія Covid-19; 35% заявили, що вартість буде найвищою в їх свідомості під час святкових покупок, а 34% заявляють, що вони будуть зосереджені на вартості.

Цілих 36% використовуватимуть ціну як вирішальний фактор при виборі між двома подібними продуктами.

І не дивно, що цього року Аmazon, який не змінює цін, стане ключовим напрямком. Його використовуватимуть 57% британців для натхнення у пошуку подарунків, але цілих 74% планують купувати безпосередньо з ринку.

З усім тим, коли мова заходить про Gen Z, Instagram є впливовішим, ніж і Amazon, і Facebook, і це припускає, що Amazon, можливо, доведеться докладати більше зусиль, щоб забезпечити, щоб ці молоді споживачі ставали їхніми споживачами в міру дорослішання.

Загалом, Facebook (21%) залишається найвпливовішою платформою соціальних мереж у вікових групах, коли мова заходить про покупку подарунків, за ним слідують Instagram (19%) та Pinterest (11%).

Bazaarvoice поспілкувався з більш ніж 5000 споживачами у всьому світі, а також виявив, що майже половина з них (49%) зараз роблять покупки в Інтернеті більше, ніж були до пандемії, і у Великобританії це зросло до 58%. 

І хоча цього року на покупців у Великобританії впливатимуть ціна та вартість, ми не можемо ігнорувати важливість відгуків. Близько 31% заявили, що розглядатимуть відгуки, щоб допомогти їм вибрати між двома продуктами. А британці, як правило, більш сфокусовані на деталях у порівнянні зі своїми міжнародними колегами, коли справа стосується рекомендацій щодо продуктів та відгуків. Британські покупці розглядають докладний характер огляду як важливіший, ніж окремий рейтинг товарів, тоді як для багатьох американських та французьких покупців це навпаки.

Джерело: fashionnetwork.