Е-комерція

Coty завершила партнерство з Younique

12:00, 29/08/2019

Власник CoverGirl продав 60% акцій у косметичному бізнесі в соціальних мережах, заявивши, що він є дуже ризиковним.

Coty в 2017 році заплатив 600 мільйонів доларів за приблизно 60% акцій Younique, і планує продати цю частку засновникам компанії “якнайшвидше”, – заявила Coty в середу, під час розкриття квартальних фінансових результатів. Деталі угоди не  афішуються.

” Younique, безумовно, відрізняється від решти бізнесу, який ми маємо”, – сказав начальник відділу фінансів Coty П’єр-Андре Терісс. “Ми переконані, що шлях вперед – зосередити увагу виключно на нашому бізнесі”.

Засновники Younique, брат і сестра Дерек Максфілд та Мелані Хьюскрофт, володіли до того рештою 40% компанії і залишалися її головним виконавчим директором та головним стратегічним мернеджером.

Younique продає косметику від 19 до 49 доларів, часто через віртуальні вечірки у Facebook та інших соціальних платформ. Присутність Younique в Інтернеті відрізняє компанію від найбільшого гравця цієї галузі Avon. Остання зараз розділилась на дві компанії і залежить більше від реальних продажів, отож переживає роки крутого спаду, незважаючи на багаторазові спроби реструктуризації.

Містер Максфілд також використав свою особисту історію боротьби з лейкемією у 90-х роках та його мормонську віру, щоб набрати продавців.

Younique для Coty була спробою проникнути на інтернет-ринок краси. Але керівники заявили, що бізнес-модель, яка спиралася на набір «блогерів» для продажу продукції друзям, родині та іншим, врешті-решт виявилася помилковою.

На початку цього року Coty заявила, що реструктуризує свою діяльність, оскільки компанія продовжує боротися з косметичним бізнесом Procter&Gamble Co, до якого у 2016 році входило понад 40 брендів від косметики CoverGirl, включно з фарбою для волосся Clairol.

У липні компанія заявила, що для того, щоб викупити ці бренди знадобиться приблизно 3 мільярди доларів. Продажі багатьох з них зараз падають, оскільки споживачі купують менше косметики та засобів для догляду за шкірою в аптек біля дому та переходять на інші. менш відомі бренди, що продаються виключно в Інтернеті.

У середу, Coty заявив, що збитки компанії збільшились за четвертий квартал, адже компанія повертала свої бренди. Отож дохід знизився на 8% порівняно з роком раніше. Компанія повідомила про скоригований прибуток у розмірі 16 центів на акцію. Дохід впав до 2,12 мільярда доларів з 2,30 мільярда доларів роком раніше.

Акції Coty піднялися на 6% до 9,32 долара в ранковій торгівлі.

wsj.com

Мітки: , ,