Події Е&L

Coop представила рішення для соціально віддалених покупок

15:30, 12/05/2020

Coop Italia представила два нових технологічних рішення для підтримки фізично віддалених покупок у своїх магазинах під час пандемії коронавірусу.

Kiosk Coop був розроблений для великих будівельних супермаркетів, тоді як Kiosk Coop Light призначений для покупок з самообслуговуванням і призначений для магазинів середнього розміру. Використовуючи систему в режимі «Drive», клієнти здійснюють покупки через сервіс електронної комерції Coop, оплачуючи покупки онлайн.

Приїхавши до магазину, вони ідентифікують себе з допомогою QR-коду або PIN-коду, отриманих на їх телефони, після чого замовлені продукти доставляються в їх машину. Система дозволяє клієнтам вибрати кращий часовий інтервал і повідомляє покупців про те, що певний слот недоступний.

У режимі «Kiosk» рішення полегшує збір продуктів в спеціально відведеному для цього місці, керуючи кількістю клієнтів, які можуть входити або виходити з зазначеної зони, а також доставляння товарів в цю зону. Нові рішення вже були встановлені Coop приблизно в 30 магазинах в регіонах П’ємонт і Лігурія. Системи були розроблені Custom, компанією, що базується в Пармі, і Amtek.

Джерело: esmmagazine