Події Е&L

Coca-Cola звільняє 2200 співробітників

11:41, 22/12/2020

Coca-Cola проводить реструктуризацію через пандемію коронавірусу. Кількість торгових марок та бізнес-одиниць зменшується. Реорганізація обійдеться 2200 працівникам у роботу.

Падіння продажів під час пандемії корони змушує Coca-Cola суттєво реструктуризуватися: згідно з попереднім планом добровільного звільнення 4000 працівників у США та Канаді, на сьогодні звільнили 2200 осіб. У Сполучених Штатах втрачається 1200 робочих місць, приблизно 12% всієї робочої сили, але решта робочих місць зникає в міжнародних департаментах.

У Бельгії близько половини (95) зі 191 робочих місць втрачені. З усім тим, кількість звільнень у реальності буде меншою, сподівається виробник безалкогольних напоїв, оскільки також з’являться нові робочі місця, на які зможуть претендувати нинішні працівники. Кока-Кола має філії в Андерлехті, Антверпені, Лондерцелі, Хассельті та Геппіньї.
 З цим оголошенням виробник безалкогольних напоїв надає більше ясності щодо планів зменшити організацію з цього літа: Coca-Cola хоче зменшити кількість торгових марок удвічі до 200. Наприклад, вода для готування Zico та соки Odwalla виходять з виробництва. Загальна кількість бізнес-одиниць також буде різко зменшена з 17 до дев’яти. Компанія ще не оголосила, на які конкретні підрозділи це вплине.

Компанія заявила, що використає заощадження для інвестування в такі бренди, як Minute Maid та нові продукти, такі як Topo Chico Hard Seltzer та Coca-Cola Energy. Загальні витрати на звільнення все ще оцінюються у 350 мільйонів 550 мільйонів доларів. На кінець 2019 року у Coca-Cola працювало 86 200 осіб у всьому світі. Група дійсно вказує, що роздрібні виробництва не постраждають. На них працюють близько 600 000 людей.

У третьому кварталі товарообіг у виробника кола впав на 9% – до 8,7 млрд доларів, в основному через примусове чи необов’язкове закриття цілих ресторанів та зникнення основних подій. Занепад змусив компанію прискорити реструктуризацію, яка вже йшла.

Джерело: retaildetail.