Події Е&L

Чи вистарчить Вам туалетного паперу до кінця пандемії

12:13, 24/03/2020

Ви не знаєте, чи будете мати туалетний папір до кінця пандемії? Немає проблем, є сайт, який швидко і просто допоможе вам вирішити цю дилему.

На веб-сайті howmuchtoiletpaper.com ви можете легко підрахувати, чи достатня кількість вашого туалетного паперу. Просто введіть кількість роликів паперу та орієнтовну добову кількість відвідувань туалету, і додаток автоматично підрахує, на скільки днів усамітнення вистачає туалетного паперу.

Однак це ще не кінець, ви можете ввести додаткові дані: кількість аркушів на один раз, кількість аркушів в одному рулоні, кількість людей в домашньому господарстві раз кількість карантинних днів – тобто повне усамітнення, без можливості виходу з дому після покупки.

Сайт був створений студентом, програмістом з Лондона Бен Сассоном та художником Сем Харрісом, який цікавився, скільки туалетного паперу вони використовують в день і як це може змінитися під час пандемії, коли вони не зможуть покинути свої будинки довгий час. Понад 5 мільйонів людей вже використовували сайт. За допомогою програми ви можете перевірити, чи є у вас достатньо туалетного паперу, що вони вже накопичилися. На думку авторів програми, це допоможе зменшити панічну купівлю туалетного паперу по всьому світу.

Джерело: rp.pl