Е-комерція

Чому ОYSHO (Іспанія) – правильний вибір

15:47, 22/05/2020

Бренд одягу та аксесуарів для дому та пляжного відпочинку – Oysho. Замовити продукцію цієї марки, значить кинути виклик штучній чепурності та прагненню до постійного схвалення оточуючими.

Важливо подобатися собі та найближчим, а не чекати похвали ззовні – головна ідея асортименту Ойшо. Каталог в першу чергу спонукає купити зручний одяг, взуття та аксесуари для дому.

5 аргументів «за»

Безкомпромісна якість. Ойшо (Іспанія) ключову увагу приділяє вибору матеріалів, добротності виконання кожної деталі.
Величезний асортимент. Інтернет-магазин Oysho пропонує безліч товарних ліній:
жіноча білизна (спортивне, сексуальне);
домашній трикотаж;
спортивний одяг;
пляжні луки;
взуття;
аксесуари.
Адаптація до трендів. Колекції оновлюються регулярно, з’являються нові пропозиції щодо фасонів, матеріалів, їх сполученням. .
Мультиваріативність. У Oysho купити одяг можна різного дизайну зі стандартною розмірної сітки XS-XL.
Ідея натуральності. У структурі матеріалів, в їх оформленні, відтінкові палітрі, крої – у всьому дизайнери підкреслюють красу жіночого тіла, природність його вигинів. Це вибір впевнених, незалежних модниць, які навіть вдома в ліжку хочуть виглядати дивовижно.

Продукція Ойшо Іспанія стала ближче з сервісом myMeest. Доставка замовлень будь масштабності до Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпро, Запоріжжя з можливістю консолідації відправлень з магазинів Китаю, США, країн Європи. Адресна доставка кур’єром або в відділення оператора Meest Express.

Ще один вагомий аргумент на користь Oysho – постійні знижки та акції на офіційному сайті. Сезонні розпродажі, спеціальні пропозиції години – все зміни в ціні легко відстежити онлайн. Сайт регулярно оновлюється, фото товарів актуальні, як і описи до них. Ви завжди можете підшукати кращу пропозицію по вартості, оплатити замовлення, а всі складнощі організації доставки товару довірити сервісу myMeest. Вартість прямого придбання у виробника буде вигідніше оффлайн покупок в торгових центрах міста. А простота шопінгу стане перевагою – купили та залишається тільки дочекатися міжнародного відправлення.

Джерело: yerkramas