Події Е&L

Британська співачка Дуа Ліпа стала обличчям Puma

13:32, 18/11/2020

Поп-зірка Дуа Ліпа приєдналася до родини спортивного одягу Puma. Вона стане новим обличчям жіночих кампаній бренду. Як відзначають в німецькій компанії, Дуа Ліпа і Puma поділяють спільні цінності – «рішучість, упевненість, позитивне ставлення до життя і хоробрість». 

«Дуа не тільки впливає на мільйони молодих жінок, але також виступає за підвищення обізнаності про жіночі проблеми і гендерну рівність», – підкреслюється в прес-релізі бренду.

У 2021 році співачка стане хедлайнером жіночої кампанії Puma «She Moves Us», спрямованої на те, щоб надихати жінок, які об’єднуються і досягають цілей через спорт і культуру.

«Ми неймовірно раді вітати Дуа в нашій родині», – говорить Адам Петрик, міжнародний директор Puma по бренд-маркетингу. За словами топ-менеджера, виконавиця «є втіленням всього, що шукає сучасний покупець в особі бренду і зразка для наслідування».

Очікується, що партнерство стане багаторічним. На першому етапі Puma інвестує в розважальне віртуальне виступ співачки «Studio 2054», де вона і її танцюристи будуть одягнені в Puma.

Джерело: fashionnetwork.