Події Е&L

Бренд Lenki Lenki розробив куртки для полярників дослідницької бази в Антарктиді

12:36, 23/02/2022

Український бренд Ienki Ienki створив колекцію Antarctic Expedition Parka для співробітників дослідницької бази імені Вернадського разом із Національним антарктичним науковим центром. Реліз став частиною нової програми Advanced Research, спрямованої на вивчення та подальше використання новітніх технологій для виконання нестандартних завдань у складних та екстремальних погодних умовах.

Парку Antarctic Expedition створено з урахуванням усіх труднощів, із якими стикаються полярники. Верхній одяг витримує температуру до -27 градусів. Зовнішня частина куртки виконана з технічної тканини з поліефірного мікроволокна, створеної італійською текстильною фабрикою Majocchi спеціально для цього проекту.

Верхній одяг має багатошаровий пуховий утеплювач, оброблений водонепроникним складом. Таким чином, парки мають подвійний захист від води — не лише зовні, а й усередині. Між внутрішнім та зовнішнім шарами куртки вшита водонепроникна, вітрозахисна та дихаюча мембрана.

Результат співпраці Ienki Ienki та Національного антарктичного наукового центру України зобразив фотограф Саша Маслов. Разом із командою бренду він створив фотопроект, героями якого стали моряки з криголаму «Ноосфера», який уперше доставить учасників експедиції до Антарктиди під українським прапором.

Раніше в осінньо-зимовій колекції  Ienki Ienki презентував легкий та функціональний силует Atti у двох варіантах: куртки та жилета. Для того, щоб показати речі у русі, бренд запросив модель та режисера Ганну Богдан на зйомку на фігурну ковзанку.