Події Е&L

Бренд групи H&M Afound запускає б’юті-розділ

15:15, 26/11/2020

Afound, наймолодший бренд в портфоліо групи H & M, на цьому тижні запустив б’юті-розділ. Бренд обіцяє, що “існуючі та нові клієнти марки знайдуть тут улюблені продукти за найкращою ціною”.
У компанії відзначають, що це “наступний крок для зміцнення становища бренду, який пропонує неймовірні рішення – весь день, кожен день”.  

Запуск пройшов онлайн, на старті є понад 1 тисяча товарів в таких категоріях, як: декоративна косметика, аромати, догляд за шкірою і волоссям. 

В асортименті представлені як товари брендів групи H&M, так і товари інших марок, зокрема, Isadora, Babyliss, Beautyblender, Real Techniques і Revitalash серед інших.

Генеральний директор Afound Джоанна Хаммел повідомила, що бренд робить ставку на цілорічні знижки на товари, тому, “додавши б’юті-пропозиція до існуючих розділів “мода” і “лайфстайл”, ми розширюємо відносини з нашими клієнтами, щоб дати їм все, що потрібно”.   

Бренд був запущений у 2018 році. Спочатку він розвивався через мережу роздрібних магазинів на домашньому ринку. Це було перше аутлет-пропозиція шведського гіганта. Останнім часом Afound зосереджений на digital-розвитку. Так, трохи понад рік тому онлайн-магазин бренду був запущений в Нідерландах. У той час бренд повідомляв, що зростання продажів надалі забезпечить саме онлайн-канал.