Події Е&L

Bottega Veneta замінює соціальні мережі на цифровий журнал

12:56, 06/04/2021

Розкішний бренд Bottega Veneta, який входить до складу Kering, виходить із соціальних мереж і запускає власний цифровий журнал. Однак це не означає, що бренд аксесуарів повністю зникне з “соціальних мереж”.

Журнал, повний відео та музики

Bottega Veneta випустила новий цифровий журнал під назвою Issue. Журнал виходить щокварталу та наповнений мультимедійним вмістом, таким як зображення на подіумах, музика та відео. Виступає безліч знаменитостей, включаючи Міссі Елліот та Нене Черрі.

Запуск є частиною радикальної та дивовижної нової стратегії цифрових комунікацій: у січні лейбл тихо підключив свої власні акаунти в соціальних мережах, в тому числі в Instagram. Даніель Лі, 35-річний креативний директор Bottega Veneta, категорично виступає проти соціальних мереж , розповідає він The Guardian.

Настрій на знущання

Лі засуджує переважаючий настрій знущань та негативу:

«Натомість я хотів зробити щось радісне. Ми не просто бренд, ми команда людей, які працюють разом, і я не хочу змовлятись в атмосфері, яка відчуває негатив », – говорить він.

Більше того, соціальні мережі “гомогенізують” та “спрощують” культуру. “Усі бачать однаковий потік змісту”, а це означає, що креативність і “величезна кількість думок” дизайнерів не цінуються.

Проте бренд не зникне з соціальних мереж просто так. Bottega Veneta може більше не розміщувати вміст самостійно, але закликає представників впливу робити це замість нього. І це, здається, працює добре: селфі та публікації продовжують з’являтися. Новий рахунок шанувальників зараз має навіть півмільйона підписників.