Логістика

Bolt запускає категорію Kids у Львові

10:55, 02/07/2020

Платформа для виклику таксі Bolt запускає категорію Kids у Львові.

Про це повідомляє пресслужба компанії Bolt.

Питання безпечного транспортування дітей завжди стояло гостро. Існує безліч пристосувань для перевезення дітей в авто: від бустерів до спеціальних накладок на крісла. Але не всі вони є безпечними. Компанія Bolt обладнала автомобілі дитячими кріслами зі зручною конструкцією, яка захищає дитину під час перевезення. Після успішного запуску категорії Kids у Києві авто з дитячими автокріслами стануть доступними також у Львові.

Щоб скористатися новою послугою, користувачам Bolt потрібно вибрати в додатку категорію Kids. Кожне авто цієї категорії обладнано одним універсальним дитячим автокріслом. У ньому можна розмістити дитину віком від 0 до 12 років масою тіла до 36 кг. При замовленні авто в категорії Kids пасажирам не потрібно доплачувати за наявність дитячого автокрісла. Поїздка коштуватиме так само, як і в стандартній категорії Bolt.

«Уперше ми запустили категорію Kids у лютому цього року в Києві. Для нас важливо, щоб батьки, яким потрібно їхати з дітьми, не хвилювалися про наявність дитячого крісла в авто. Тестовий період в Києві пройшов успішно, і тепер ми запускаємо категорію Kids у Львові», ― повідомляє регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Нагадаємо, у додатку Bolt відтепер можна залишати чайові водіям