Е-комерція

Безпечний онлайн-шопінг: новий простір Click & Collect в ЦУМ

15:29, 27/04/2021

Черговий локдаун — не привід забути про оновлення гардеробу. Зараз можна сміливо здійснювати покупки онлайн і продовжувати радувати себе модними новинками. Для того, щоб онлайн-шопінг в інтернет-крамниці tsum.ua став ще комфортнішим, команда універмагу ЦУМ відкрила новий простір Click & Collect. Тепер зона на другому поверсі ЦУМу оснащена чотирма просторими примірочними, затишним лоббібаром.

Click&Collect — це транзитна зона між реальним шопінгом і онлайн-крамницею. Саме така концепція була реалізована в інтер’єрі, над дизайном якого працювала команда проєктного департаменту універмагу спільно з архітектурним бюро AKZ Architectura. Атмосферу віртуального світу підкреслили сенсорними панелями з асортиментом інтернет-крамниці, насиченими кольорами, футуристичними формами і фактурами.

На 80 кв. м об’єднано три функціональних простори: каса з рухомим рядком на матовій поверхні, комфортна зона відпочинку з яскраво-жовтою канапою і примірочні з великими дзеркалами й підвісними люстрами. В інтер’єрі переважають такі матеріали, як оплавлене скло і мармур. Затишну атмосферу в Click&Collect створюють елементи дизайнерського декору, аромодифузори і колекція книг видавництв Assouline і Taschen.Новий простір Click&Collect в ЦУМНовий простір Click&Collect в ЦУМ

Тепер, піднімаючись на другий поверх універмагу, клієнт потрапляє в зону Click & Collect, де стилісти інтернет-крамниці завчасно підготують усі вибрані на сайті товари. За необхідності оперативно замінять розмір і запропонують аксесуари, які зможуть доповнити образ. Зона видачі онлайн-замовлень працює згідно з карантинними нормами, персонал щодня проходить температурний контроль, забезпечений масками і рукавичками. 

Джерело: vogue.ua