Люди Е&L

B.O.LDYREVA x Petro Hrytsiuk презентували артпроєкт на LvivFashionWeek

13:35, 12/10/2020

В основі колекції B.O.LDYREVA – ідея великої колаборації, поєднання робіт різних митців, різних форматів, тому показ – це фактично арт-проєкт, над яким працювали:

  • дизайнер Олена Болдирєва (одяг, стиль, режисура)
  • художник по металу Петро Грицюк (скульптури, арт прикраси)
  • еко-бренд Volokna (плетені сумки-авоськи, рюкзаки, сумки для пляшечок)
  • бренд  “Patterns shoes” (взуття)
  • група “Бетон” (панк-рок, музичний супровід)
  • паркур ” “Lviv Motion” (акробатичні трюки).

В показі беруть участь деякі моделі з проєкту Diversity You.

Інспірацією для створення колекції стала пісня 1964 року «Два Кольори» на слова Дмитра Павличка, яка вже давно стала народною. Дизайнера зацікавила кумедна історія написання: автор Дмитро Павличко побачив на з’їзді комсомолу жінку з накинутою на плечі хусткою, з червоними трояндами на чорному тлі, і описав її батькові словами «червоне – то любов, а чорне – то журба». Пісня була написана після цього буквально за півгодини і стала шедевром, який залишився в українській культурі на десятиліття, хоча автори, вочевидь, цього зовсім не планували.

В колекції переданий емоційний настрій пісні, саме тому в основі кольорової гами – чорний і червоний. Хоча переважає чорний колір, як і в теперішньому світі – журба, колекція є закликом цінувати життя.

Силуети трапецієвидні перевернуті, X-подібні, овальні. В асортименті сукні, сукні-сорочки, штани, кюлоти, плащі з капюшоном, куртки. В одязі присутній чіткий акцент на лінії плеча. Використані костюмна тканина, бавовна, шліфована бавовна, плащівка.