Е-комерція

Amazon запустила онлайн-продаж рецептурних ліків

11:47, 18/11/2020

Amazon входить в фармбізнес з новою пропозицією під назвою Amazon Pharmacy, що дозволяє клієнтам в США замовляти рецептурні ліки з доставкою додому, включаючи безкоштовну доставку для учасників Amazon Prime.

Як повідомляє CNBC, запуск Amazon Pharmacy є найбільшим кроком онлайн-рітейлера на ринок з оборотом $300 млрд. Це загрожує пануванню традиційних аптек, таких як CVS і Walgreens, а також інших великих роздрібних продавців, що пропонують аптечні послуги, включаючи Walmart.

Для Amazon запуск нової пропозиції є дуже своєчасним. Американці все частіше покладаються на отримання ліків поштою, щоб уникнути потенційного зараження коронавірусом.

«Ми хотіли спростити для людей одержання ліків, розуміння вартості і доставку їх додому, – сказав Т. Джей Паркер, віцепрезидент Amazon по фармацевтиці.

Клієнти старше 18 років отримають доступ до аптек на цьому тижні в 45 штатах, за винятком Гаваїв, Іллінойсу, Кентуккі, Луїзіани і Міннесоти. Amazon з часом запустить пропозицію і в цих штатах.

Перед оформленням першого замовлення, сайт може задати клієнтам низку стандартних питань, зокрема про їхню дату народження, стать, вагітність та інші.