Е-комерція

Amazon заплатить покупцям, щоб дізнатися, що вони купують в інших місцях

14:12, 27/10/2020

Онлайн-гігант Amazon хоче отримати більше інформації про дії своїх покупців за межами платформи та готовий платити їм за цю інформацію. Про це пише Tech Crunch.

Компанія запустила додаток Amazon Shopper Panel. Зараз воно є тільки на запрошення і тільки для споживачів з США. 

Додаток дозволяє учасникам отримувати щомісячні винагороди, якщо ті поділяться чеками про покупки, зроблених на інших сайтах або в магазинах, включаючи продуктові супермаркети, аптеки, кінотеатри, парки та ресторани. Власні магазини Amazon, такі як Whole Foods, Amazon Go, Amazon Four Star і Amazon Books, не зважають. 

Крім того, користувачам пропонується відповісти на короткі опитування. У них будуть питати про бренди та продуктах, які можуть зацікавити учасників або що вони думають про ту чи іншу рекламу. Винагороди за відповіді можуть відрізнятися в залежності від опитування.

В обмін на завантаження 10 чеків на місяць споживачі можуть отримати $ 10 у вигляді бонусів, які можна витратити при покупці на Amazon. Ці ж бонуси, за бажанням, клієнт може направити на благодійність. Чеки можна відправляти поштою, або фотографувати в додатку.

На сайті Amazon Shopper Panel йдеться, що дані, отримані з чеків, допоможуть брендам пропонувати якісніші товари та підвищувати релевантність реклами на Amazon. 

Компанія заявляє, що вся особиста інформація учасників захищена та обробляється відповідно до політики конфіденційності. Amazon пояснює, що може використовувати дані клієнтів для поліпшення вибору продуктів на Amazon.com і Whole Food Market, а також для поліпшення вибору контенту, пропонованого через сервіси Amazon як Prime Video. 

Amazon також заявляє, що зібрані дані допоможуть рекламодавцям краще зрозуміти взаємозв’язок між їх рекламою і покупками продуктів, і допоможуть Amazon побудувати різні сценарії для різних груп клієнтів і як вони можуть бути зацікавлені в певних продуктах. На сайті зазначається, що Amazon може пропонувати дані брендам, щоб допомогти їм отримати зворотній зв’язок про існуючі товари.

Джерело: Tech Crunch