Люди Е&L

Ксенія Савчук

Amazon розширює програму боротьби з підробленими товарами Project zero

15:49, 13/08/2020

Компанія Amazon розширює застосування програми боротьби з продажем підроблених товарів Project Zero, яка відтепер буде застосовуватися у Сінгапурі та Австралії. Таким чином, технологія запобігання інтелектуальному піратству працює вже у 17 країнах світу. 

Для того, щоб досягти поставленої мети, фахівці компанії Amazon створили систему сканування списків товарів, що продаються через інтернет-майданчики. Щодня вона обробляє приблизно 5 млрд позиції, порівнюючи наявну інформацію із даними про інтелектуальну власність та бренди, отриману від легальних виробників. 

Комп’ютерна програма використовує технологію машинного навчання. Тобто, алгоритм пошуку підробок постійно вдосконалюється. Project Zero також пропонує інструмент для самообслуговування, який дозволяє власникам брендів самостійно виявляти та вилучати з продажу товари, які незаконно виставлені під їхніми марками. 

Наразі учасниками Project Zero стали компанії, які у сукупності володіють правами на більш ніж 10 тисяч брендів. Щоб приєднатися до програми, необхідно мати принаймні один власний бренд, зареєстрований на міжнародному чи регіональному рівні у тих країнах, де вже працює Project Zero.

Джерело: logist.fm