Е-комерція

Аmazon розгортає ранні святкові покупки з осінньою подією “Prime Day”

15:53, 15/10/2020

Amazon.com Inc у вівторок розпочав 48-годинні акції в рамках “Prime Day”, уважно відстежуваного маркетингового заходу, який компанія відклала через операційні виклики пандемії коронавірусу.

Захід, який зазвичай проводиться в липні для збільшення літніх продажів, зараз є початком того, що буде попереднім сезоном святкових покупок. Знижки лише для членів – це ключовий спосіб Amazon Market Prime – це служба швидкої доставки та потокової передачі медіа, яка стимулює абонентів робити більше покупок на Amazon.

Суперники Walmart Inc і Target Corp тим часом проводять акції одночасно. Інтернет-продажі можуть виявитися критичними для роздрібних торговців, оскільки пандемія попереджує типову натовп людей у ​​магазинах після американського свята Подяки.

На початку пандемії Amazon була зосереджена на доставці необхідних товарів покупцям. Зараз його мета – допомогти клієнтам скласти їхні святкові списки на День Прем’єр-міністра, сказав Джаміль Гані, віце-президент компанії.

“Це починається з сезону відпусток”, – заявив він минулого місяця Reuters.

Amazon вперше проводить цю подію в Туреччині та Бразилії. У Латинській Америці Amazon зіткнувся з важкою битвою з місцевими суперниками.

У звіті новинного сайту Reveal говориться, що тиждень навколо минулорічного прем’єр-дня був найнебезпечнішим для поранень у центрах розвідки Amazon, що викликало критику відомого профспілки.


“Первинний день Amazon означає більше травм і неприйнятний рівень стресу для робочої сили”, Стюарт Аппельбаум, президент Союзу роздрібних продажів, оптових та універмагів,

“У звичайні часи це виснажливий період для робітників. Під час глобальної пандемії це цілком може виштовхнути робітників за межі своїх можливостей”, – сказав він.


Amazon заперечила претензії, заявивши, що очікувані результати роботи та рівень травматизму працівників не вищі у сезон відпусток.


“Безпека наших працівників є нашим пріоритетом”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: fashionnetwork.