Е-комерція

Amazon придбала американську мережу супермаркетів JC Penney

12:28, 21/05/2020

Глобальний інтернет-рітейлер Amazon оголосив про придбання американської торгової мережі JC Penney, яка раніше JC Penney планувала закрити 245 з 846 своїх магазинів в США, щоб реструктуризувати свій бізнес і скористатися перевагами закону про банкрутство.

Але тепер, коли мережа стала частиною Amazon, можна сподіватися, що інтернет-торгівля гіганта витягне на собі всі супермаркети. Amazon поки не опублікувала жодних офіційних коментарів з приводу поглинання. Але експерти ринку кажуть про гарні перспективи цього проєкту. JC Penney отримає чудовий ринок збуту. Адже Amazon в США має частку 49% в електронній комерції.

Щохвилини з платформи американці здійснюють по 4000 замовлень на придбання різних товарів. З іншого боку в Amazon відчувають нестачу фізичної присутності на ринку. Їм потрібні цегляні і бетонні будівлі з яскравими вивісками та ввічливим персоналом всередині, відзначають фахівці. Саме тому у 2017 році Amazon придбав мережу Whole Foods, яка тепер розширила свій бізнес в Сполучених Штатах і збільшила кількість магазинів до 500.

Крім того, розвивається мережа гібридних продуктових магазинів малого формату Amazon Go, в яку входить поки тільки 26 торгових точок. На думку аналітиків, Amazon має 43,7 млрд доларів вільного капіталу. Тому придбання великих торгових мереж для компанії не можна вважати ризикованим. У що саме перетвориться JC Penney, поки невідомо. Ймовірно, інтернет-гігант зробить з неї мережу розподільних центрів і оффлайн «вітринами» для онлайн-торгівлі.

Джерело: trademaster.

Мітки: , ,