Логістика

Amazon оголошує про чергові інвестиції в Польщі

11:36, 21/01/2021

Понад тисячу робочих місць буде створено у Свєбодзіні, Мерман Ср, – Amazon продовжує свої інвестиції в Польщі. Протягом року з моменту відкриття нового заводу у Свебодзіні буде створено понад тисячу нових постійних робочих місць.

Десятий логістичний центр Amazon у Польщі буде оснащений передовою технологією Amazon Robotics – працівників підтримають 3 тисячі. роботи.

Новий склад допоможе задовольнити зростаючі очікування споживачів, розширить асортимент товарів, що пропонуються Amazon, і надасть підтримку більшій кількості продавців, які використовують Fulfillment by Amazon; Набір на оперативні та інженерні посади триває. Amazon підтвердила плани відкрити нову будівлю площею 193 000 у 2021 році. м² у місті Свебодзіні.

Торік Amazon відкрив у країні два нових центри – у Глівіце та Лодзі, збільшивши таким чином загальну кількість постійних робочих місць у Польщі до 18 000. У рамках нової інвестиції Amazon створить нові робочі місця для понад 1000 людей. Люди. Працівники, найняті в нещодавно відкритому логістичному центрі, будуть обирати, упаковувати та відправляти замовлення клієнтів, що містять дрібні предмети, такі як книги, електроніка та товари народного споживання. У їхній щоденній роботі їх підтримуватимуть інноваційні технології Amazon Robotics.

Майже 3000 роботи допоможуть у виконанні замовлень клієнтів. Ці спеціалізовані пристрої пересуваються під полицями продуктів, підбирають їх і переміщують по логістичному центру, допомагаючи пришвидшити час обробки замовлень, полегшуючи роботу співробітників та покращуючи якість обслуговування споживачів. Це буде третій роботоцентр Amazon у Польщі після Колбасково поблизу Щецина та Глівіце. Розпочато набір на багато новостворених посад. На першому етапі Amazon, серед інших, найме інженерів, HR та ІТ-спеціалістів, фахівців з охорони праці та оперативних менеджерів.

Люди, зацікавлені у роботі в Amazon, знайдуть більше інформації на цій сторінці. Усі співробітники Amazon у Свебодзині з першого дня роботи отримуватимуть дуже привабливий пакет заробітної плати та пільг. Працівники початкового рівня починають від 20 злотих брутто на годину, а керівники команд – від 25 злотих брутто на годину.

Працівники також матимуть право на додаткові щомісячні бонуси до 15% залежно від індивідуальної відвідуваності та результатів роботи команди, а також на ряд пільг, включаючи приватне медичне обслуговування, страхування життя, безкоштовний проїзд автобусом за обраними маршрутами та багато інших, наприклад скористатися програмою “Став на свій розвиток”. Завдяки цьому співробітники Amazon із принаймні один рік стажу, які хочуть отримати нову кваліфікацію, можуть отримати до 26 000 за 4 роки. Спільне фінансування в злотих для оплати вартості навчання, вартості курсів та навчальних матеріалів.

«Я з гордістю повідомляю про нашу нову інвестицію у Свебодзін, яка дозволить нам надавати послуги більшій кількості клієнтів і дозволить польським компаніям ще більше успішно продавати на Amazon. Польща – це дуже важливий ринок для нас. Ми працюємо над цим вже понад шість років, інтенсивно інвестуючи та підтримуючи місцеві громади. Ми раді, що можемо зробити вагомий внесок у розвиток Любуського воєводства, створивши нові, постійні робочі місця та подальшу відданість місцевим громадам. На сьогодні Amazon створив у Польщі понад 18 000. Постійні робочі місця, пропонуючи конкурентоспроможні зарплати та комплексні переваги з першого дня, а також різноманітні можливості для кар’єрного росту в нашій швидко зростаючій глобальній організації”, – сказала Маріан Сепесі, регіональний директор Amazon.

Amazon вже інвестував понад 800 мільйонів доларів у заходи безпеки, пов’язані з COVID-19. Тільки в Польщі у 2020 році компанія придбала понад 8 мільйонів пар захисних рукавичок, 2 мільйони масок, 24 мільйони упаковок дезінфікуючі серветки та 33 мільйони дезінфікуючих засобів для рук.

Джерело: пресслужба Amazon.