Е-комерція

Amazon і Google звинуватили в крадіжці ідей у ​​конкурентів і стартапів

11:50, 27/07/2020

На цьому тижні спливли відразу дві історії з недобросовісною стеженням за конкурентами та злодійством ідей, в яких фігурують найбільші американські IT-компанії, пише видання The Bell. Google звинуватили в тому, що компанія стежить за використанням додатків своїх конкурентів на Android, щоб робити схожі сервіси, а Amazon – в тому, що компанія інвестує в стартапи, щоб створювати свої продукти, використовуючи їх дані.

Шпигуни з Google

Співробітники Google можуть стежити за тим, як використовуються додатки їх конкурентів в Android, щоб розробляти власні аналогічні сервіси, написала The Information з посиланням на внутрішні документи компанії й близькі до неї джерела.

Для цього використовується спеціальна програма Android Lockbox, яка збирає статистику додатків, стверджує видання. Таким чином вони стежать, наприклад, за конкурентами Gmail і аналізують взаємодію користувачів з TikTok, щоб розробляти свій конкуруючий сервіс Shorts.

Представник Google підтвердив The Verge, що у компанії є доступ до даних про використання конкуруючих додатків, але його можуть використовувати та інші розробники, тому що мова йде про софт, запущений ще у 2014 році, який дозволяє отримати інформацію через API.

Шпигуни з Google

Співробітники Google можуть стежити за тим, як використовуються додатки їх конкурентів в Android, щоб розробляти власні аналогічні сервіси, написала The Information з посиланням на внутрішні документи компанії та близькі до неї джерела.

Для цього використовується спеціальна програма Android Lockbox, яка збирає статистику додатків, стверджує видання. Таким чином вони стежать, наприклад, за конкурентами Gmail і аналізують взаємодію користувачів з TikTok, щоб розробляти свій конкуруючий сервіс Shorts.

Представник Google підтвердив The Verge, що у компанії є доступ до даних про використання конкуруючих додатків, але його можуть використовувати та інші розробники, тому що мова йде про софт, запущеному ще у 2014 році, який дозволяє отримати інформацію через API.

Ці новини з’явилися напередодні слухань у Конгресі США, на які повинні прийти глави Amazon, Apple, Facebook і Google в рамках антимонопольного розслідування в США. Слухання повинні були пройти в понеділок, 27 липня, але були відкладення на невизначений термін, пише CNBC.

Ці слухання повинні стати кульмінацією масштабного антимонопольного розслідування, яке розпочали влади США ще в червні 2019 року. Розслідування повинно було оцінити те, які конкурентні практики використовують бігтех-компанії і як з ними справляється антимонопольне законодавство / Після слухань комітет повинен випустити звіт про з висновками та свої пропозицію того, як потрібно оновити законодавство для цифрового ринку.

Нагадаємо, Google просто покращив свою електронну комерцію, щоб залучити більше продавців.

Джерело: retailers.