Е-комерція

АЛЛО-Гроші: як компанія дякує клієнтам за відгуки

15:46, 12/08/2020

Відгуки вже давно стали одним з найважливіших етапів споживчого шляху.  Перш ніж зробити вибір будь-якого товару або магазину, людина звикла знайомитися з досвідом інших.

Компанія Алло запропонувала спосіб, за допомогою якого можна надихнути своїх клієнтів залишати чесні, розгорнуті, інформативні відгуки й запустила нарахування бонусних гривень за програмою «Алло-Гроші».

Як це працює?

Зробивши покупку в магазині Алло або на сайті https://allo.ua/, клієнт може отримати 100 гривень на бонусний рахунок за відгук і 300 гривень — за відеоогляд або відео розпакування. Для цього необхідно бути зареєстрованим користувачем на сайті або в додатку Алло. Однак, для того, щоб отримати бонуси, рев‘ю має відповідати ряду вимог:

  • опис досвіду використання товару
  • бути інформативним і корисним для інших покупців і нести смислове навантаження
  • бути унікальним, тобто бути створеним виключно для Алло і не бути скопійованим з будь-яких джерел в інтернеті
  • описувати виключно придбаний товар
  • пройти модерацію на сайті

Які відгуки гідні компенсації, а які — ні, Алло показали чіткими прикладами. Їх, а також  перелік умов, яким повинні відповідати рев’ю, детально розписано на сторінці акції https://allo.ua/ru/usercontent/https://allo.ua/ru/usercontent/

Наприклад, відгук: “Дуже класний ігровий апарат зі стильним дизайном, підійде для роботи з графікою”, — модератори б не пропустили. Точніше, пропустили б для публікацій, але бонуси не нарахували б.

Бонусні гроші за вдалий відгук нараховуються за номером телефону. Їх можна використовувати при наступній покупці в мережі АЛЛО або на сайті  https://allo.ua/

Залучати клієнтів в життя компанії і надихати на створення спільного контенту — це влучна ідея. В результаті програми Алло-Гроші обидві сторони залишаються у виграші: АЛЛО отримує чесні і корисні оцінки товарів, а клієнти — приємний бонус за свої враження.

Нагадаємо, що компанія Алло — найбільша мережа магазинів техніки в Україні, яка не так давно розвинулася до повноцінного маркетплейса. Так що тепер в АЛЛО можливо купити абсолютно все.