Е-комерція

Allegro готовий до розширення за межі Польщі

14:54, 27/10/2020

Allegro, головний інтернет-ринок з Польщі, готовий до міжнародної експансії. Про це говорить генеральний директор Франсуа Нуйтс під час чуток про в’їзд Amazon до Польщі.

Allegro – це як польський Amazon. Ринок, заснований у 1999 році, має понад 12,3 мільйона активних покупців і ним користуються близько 117 000 торговців. Це місце номер один для польських споживачів, які хочуть щось придбати в Інтернеті.

Чи буде Amazon конкурувати з Allegro у Польщі?

Однак це може змінитися, якщо Amazon вирішить запустити спеціальну платформу в Польщі. І ці чутки існують. Є повідомлення, що Amazon може запустити польський сервіс за кілька тижнів.

Amazon може запустити польський сервіс за кілька тижнів.

Але Аллегро, схоже, не так боїться можливого прибуття Amazon до Польщі. “Є багато речей, які, на нашу думку, ми робимо непогано, якщо не краще, ніж будь-які конкуренти”, – заявив генеральний директор Allegro в інтерв’ю AFP .

Аллегро вийде на Варшавській фондовій біржі цього понеділка. IPO оцінить компанію електронної комерції приблизно в 9,4 млрд євро. Компанія планує зібрати близько 217 мільйонів євро, а отримані кошти використає для погашення боргу.

Плани збільшення складів

В даний час у Allegro є один склад середнього розміру, але в планах відкрити більший, а також чотири менших склади. Здається, це не так вже й багато, але Нуйт пояснює, як понад 90 відсотків продуктів, що продаються на Allegro.pl, ніколи не проходять через один із його складів: вони просто переходять безпосередньо від продавця до покупця.

Понад 90 відсотків продукції, що продається на Allegro, ніколи не проходить через один зі своїх складів.

Аллегро хотів би розширитися за кордоном

На запитання про можливе розширення Allegro Нуйтс відповідає, що вони б дуже хотіли поїхати за кордон. “Було б ганьбою, якби ми не знайшли способу залучити більше клієнтів і продавців за кордон”. Зараз Allegro вже експортує, в основному, обслуговуючи великі польські діаспори в таких країнах, як Великобританія.

Генеральний директор вважає, що Європейський Союз та національні уряди повинні допомогти забезпечити рівні умови з конкурентами, такими як Китай. Він вважає, що правила не однакові, посилаючись на ставки доставки, які субсидуються китайським урядом, та уникнення ПДВ.

Джерело: ecommercenews.eu