Е-комерція

AliExpress відкрив перший реальний магазин у Європі

11:46, 27/08/2019

AliExpress переходить в офлайн.

Популярна китайська торгова платформа відкрила  реальний магазин у Мадриді, перший у своєму роді в Європі. Магазин насправді працює більше, ніж демонстраційний зал, адже продукцію все жтаки  потрібно замовляти в Інтернеті.

AliExpress відкрив свій перший європейський роздрібний магазин у Мадриді Xanadú, одному з найбільших торгових центрів Європи. З минулої неділі іспанські споживачі можуть завітати до магазину та побачити, відчути та спробувати різні види продукції. Але якщо вони хочуть купити щось у Aliexpress, їм все одно потрібно зайти в Інтернет, щоб замовити товари.

Іспанія є одним з найбільших ринків AliExpress

Іспанська газета El Periódico каже, що не випадково AliExpress обрав Іспанію як місце для відкриття свого першого європейського магазину реальних товарів. Іспанія – четвертий ринок компанії за обсягом товарообігу, після Китаю, США та Росії.

“Це шлюз до Європи”

“Іспанія є важливою країною для групи, де зараз зосереджена найбільша кількість клієнтів як за обсягом, так і за вартістю”, – каже Рубен Баутіста, операційний директор в Іспанії та Португалії. “Для групи Alibaba це було стратегічним вибором робити ставку на Іспанію, адже це ворота в Європу”.

Магазин AliExpress в Мадриді має 740 квадратних метрів і розділений на п’ять різних відділів, в яких розміщено близько 1000 товарів більш ніж 60 брендів.