Події Е&L

Alibaba запатентувала дизайн смартфона, складеного тричі

13:42, 29/01/2020

Компанія Alibaba, яка володіє платформою електронної комерції Aliexpress, схоже, збирається вийти на ринок смартфонів.

Китайський гігант розробив новий дизайн для складаного смартфона, а також подав заявку на патент.

Складаний смартфон від Alibaba отримає дизайн розкладачки, і на відміну від складаних смартфонів від Samsung і Motorola, цей гаджет від Alibaba можна скласти двічі.

Крім того, смартфон від Alibaba також має додатковий дисплей у верхній частині задньої панелі, який займає близько третини загальної площі. Однак, на відміну від переднього екрану, панель дисплея на задній стороні не є гнучкою. Коли телефон складено, задній екран буде використовуватися в якості переднього дисплея.

Оскільки складаний екран знаходиться всередині, він залишається добре захищеним, а коли телефон складаний, додатковий екран на задній панелі можна використовувати для дзвінків і повідомлень. Справа розміщені дві фізичні кнопки, які будуть служити в якості перемикача вмикання / вимикання і для управління гучністю.

Розробка Alibaba досить цікава, навіть з огляду на те, що гігант електронної комерції не виробляє власні гаджети. Навіть якщо телефон не дебютує на ринку під брендом Alibaba, компанія може перепродати або ліцензувати патент іншим виробникам смартфонів.

Джерело: nv.ua