Е-комерція

Alibaba використовує інфлюенсерів для розвитку брендів на платформі

11:18, 29/05/2020

Alibaba шукає понад 100 тисяч впливових людей по всьому світу, щоб допомогти брендам продавати свої товари – компанія намагається повторити успіх TikTok і Instagram. AliExpress Connect, недавно запущена платформа, присвячена контент-кампаніям, шукає в цьому році 100 000 зірок в соціальних мережах. Впливові люди можуть зв’язуватися з брендами, які продають на AliExpress, міжнародної роздрібної платформи груп, через службу знайомств.

Щоб підписатися, впливові особи та початківці – зірки соціальних мереж можуть прив’язати свої облікові записи Facebook, Instagram, Twitter, TikTok і Google до AliExpress Connect одним кліком. Потім їм буде запропоновано виконати ряд завдань і кампаній, в тому числі створити оригінальний контент для брендів, поділитися своїми улюбленими продуктами та промо-кодами в соціальних мережах. Після того, як ці завдання були успішно виконані, впливові особи можуть «піднятися» в рамках програми та отримати доступ до нових кампаній, які пропонують більше грошей. Alibaba з великим успіхом використовувала цю техніку на своїй платформі Taoboa з метою накопичення користувачів, а не отримання доходу.

«Оскільки електронна комерція продовжує зростати, впливові особи та творці контенту грають все більш важливу роль в стимулюванні трансформації роздрібної торгівлі та успіху електронної комерції», – сказав генеральний менеджер AliExpress Ван Мінцян.

Джерело: trademaster