Події Е&L

Агенція CREVV зробила ребрендинг Depositphotos

14:04, 29/12/2020

Креативна агенція CREVV створила для Depositphotos нову ідентичність бренду. 

Проаналізувавши цільову аудиторію, для відомого фотостоку винайшли новий концепт – “Ordinary Stock for Unordinary People” (“Звичайний фотосток для незвичайних людей”). Ця ідея змістила акцент зі стоку фотографій на авторів контенту та користувачів — тих, хто щодня створює щось неординарне. Саме це й стало ключем до розроблення тональності бренду та його нової айдентики.

Головний посил, який транслює бренд: “Ми взяли на себе всю рутину, щоб ви могли залишатися креативними”. Змінився й візуальний стиль бренду.  Форма фотоапарата на логотипі поєдналася з формою рядкової букви “d”, завдяки чому логотип став простішим на вигляд.

Щоденно команда Depositphotos створює десятки рекламних банерів з використанням контенту безпосередньо з фотостоку. Тобто контент рекламує сам себе, а тому головним інструментом нової айдентики став шрифт.

“Depositphotos робить ребрендинг уперше за 10 років. Компанії вже давно настав час змінитися зовні. Якість файлів і авторів у бібліотеці Depositphotos помітно зросла за 10 років, але комунікація цього не зображала”, – коментує Антон Іванов, співзасновник креативної агенції CREVV. 

“Часто буває, що продуктоорієнтовані компанії активно змінюються всередині, але не встигають транслювати зміни назовні. Ребрендинг – це хороший привід розповісти про те, що продукт вийшов на новий рівень, якщо це, звичайно, правда. Depositphotos — саме такий випадок”.