Е-комерція

Adidas запустив сервіс онлайн продажів у сусідніх державах

14:35, 18/08/2020

Компанія Adidas запускає сервіс дистанційних продажів у Вірменії, Білорусі, Казахстані та Киргизстані в рамках стратегії зростання e-commerce бренду, мета якої – розширення географії присутності і доступності продукції потенційному покупцеві, повідомляє Retailer.

Відзначається, що роздрібні магазини компанії представлені тільки в Казахстані, де відкрито 25 точок продажів бренду. З виходом на нові ринки Adidas відкриває можливість зручного онлайн-шопінгу: клієнти зможуть замовити товар на офіційному сайті або в мобільному додатку.

Сьогодні термін доставки варіюється від 5 до 7 днів, проте в планах компанії оптимізація термінів доставки замовлень з можливістю отримання і повернення товару, подальший аналіз переваг і потреб клієнтів, спрямований на розвиток функціоналу сайту, мобільного додатка і інших сервісів, доступних споживачам.

Реалізація проєкт зайняла 3 місяці – за цей час були створені комфортні умови логістики в нові регіони, проведений аналіз і детальний розбір поточного процесу створення, доставки та підтримки замовлень, а також змінено функціональне наповнення сайту.