Е-комерція

Adidas планує продаж Reebok

13:50, 27/10/2020

Кілька джерел повідомляють, що німецький гігант спортивних товарів Adidas розглядає питання продажу своєї побратимської марки Reebok. Цей бренд сильно зазнав кризи коронації.

Внутрішнє оцінювання

За повідомленням Bloomberg, найближчими місяцями буде вирішено, чи насправді продовжиться продаж. Внутрішній огляд все ще буде на ранніх стадіях. Прес-секретар Adidas не хотіла реагувати на чутки.
 

З того часу, як Каспер Рорстед обійняв посаду генерального директора Adidas у 2016 році, він неодноразово заперечував чутки про те, що хоче продати бренд. Однак за його правління вдалося значно заощадити кошти. Наприклад, він закрив слабкі магазини Reebok і дозволив деяким ліцензійним угодам закінчитися.

Коронна криза

Reebok успішно працює з початку минулого року. Але нещодавнє блокування в результаті коронарної кризи сильно вразило спортивний бренд. У другому кварталі продажі впали не менше ніж на 42%, тоді як Adidas довелося впоратися зі зниженням “лише” на 33%.
 

Adidas придбала Reebok у 2006 році за 3,8 млрд доларів (3,2 млрд євро). Можливими кандидатами на придбання є VF Corp, відома з Тімберлендами та The North Face, та китайська компанія Anta International.

Джерело: retaildetail.eu