Е-комерція

Adidas перетворила класичні кросівки в тапочки

14:45, 22/05/2020

Популярні моделі кросівок Superstar і Stan Smith компанія перетворила в зручне і красиве домашнє взуття.

Adidas перетворила класичні кросівки в тапочки
Технічно, перед нами просто кросівки без задника – своєрідні тапочки зі шнурками. Верх виконаний зі шкіри, підошва – пластикова. Шнурки присутні, але грають виключно декоративну роль і не розв’язуються. Вперше подібні рішення почали з’являтися в середині 70-х років минулого століття і зараз знову стають популярними у людей з самих різних соціальних груп.

Таке взуття зручно одягати і знімати, зручно носити, її можна використовувати вдома, замість звичайних тапочок. Підійде вона і для неспішних прогулянок по місту. У мережі вже з’явилися висловлювання, що нове взуття стане ідеальним варіантом для тривалих прогулянок, за якими люди вже встигли знудьгувався під час режиму самоізоляції.

Виробник представив одразу кілька колірних варіантів для кожної з моделей. Так, Stan Smith доступні в яскраво-жовтому, білому і темно-синьому варіантах. В останньому випадку на поверхню взуття завдано ще й принт, що нагадує білі квіти.

Що ж стосується моделі Superstar доступна в чотирьох кольорах: чорному, білому, світло-зеленому і блідо-рожевому. При цьому чорна і біла моделі фактично є дзеркальним відбитком один одного – то що в однієї біле, в іншої, навпаки, чорне.

Новинки вже доступні у продажу за ціною приблизно в $70 (зелений і рожевий варіанти коштують трохи дешевше). Придбати їх можна в інтернеті, а також в деяких фірмових магазинах Adidas.

Джерело: next-brands