Події Е&L

Adidas назвали світовим лідером у виробництві стійкої бавовни

15:38, 13/02/2020

Adidas став світовим лідером у використанні стійкої бавовни.

Доповідь Cotton Ranking 2020, опублікована трьома організаціями, Pesticide Action Network UK, Solidaridad та WWF, ґрунтується на незалежних дослідженнях, що розглядають 77 великих компаній, що використовують бавовник.

Adidas піднявся з шостого місця в останньому рейтингу 2017 року на перше місце, оскільки зараз вони отримують 100 відсотків своєї бавовни з стійких джерел.

Ikea, відомий користувач стійкого бавовни, був другим, а H&M – третім, показав рейтинг, а Marks & Spencer – найкращий виконавець у Великобританії.

У рейтингу розглядається публічно заявлена ​​політика та зобов’язання компаній, скільки бавовни вони купують насправді з стійких джерел та наскільки прозорі вони з їхніми ланцюгами поставок.

Вперше більше половини компаній зобов’язані використовувати бавовняну стійку тканину, хоча третина підприємств займає «нуль», оскільки вони не розпочалися.

“Провідні британські компанії демонструють міжнародне лідерство в пошуку бавовни, що не завдає шкоди навколишньому середовищу, але розрив між кращим та рештою просто недостатньо хороший”, –  Про це заявила виконавча директорка WWF у Великобританії Кейт Норгров. 

Звичайне виробництво бавовни пов’язане з екологічними проблемами, включаючи надмірне використання пестицидів та штучних добрив, а також із соціальними проблемами, такими як погані умови праці.

Більш стійко вироблений бавовна може допомогти вирішити ці проблеми та забезпечити доходи фермерам, заявили організації.

Близько 11 великих роздрібних торговців, серед яких Nike, H&M та C&A, взяли на себе зобов’язання зібрати 100% бавовни з більш стійких джерел до кінця року.

Джерело: retailgazette.