Події Е&L

Ксенія Савчук

9 основних візуальних трендів на 2021 рік: версія Depositphotos

16:05, 18/12/2020

Фотобанк Depositphotos випустив щорічний прогноз візуальних тенденцій на наступний рік. У добірці її укладачі розглядають, як зміниться візуальна комунікація в 2021 році. Іншими словами: які фото, ілюстрації, відео та аудіо будуть затребуваними в вебдизайн і поза ним.

«Позитивні візуальні образи, турбота про фізичне і цифровому здоров’я, натхненні природою колірні палітри, реалістичність і прості, заспокійливі рішення в дизайні стануть ключовими напрямками в візуальної комунікації 2021», – вважають в Depositphotos.

Що буде характерним для дизайну у 2021 році:

  • Символи оптимізму. Як відзначають в компанії, аудиторія буде лояльніше до брендів, які підіймати настрій. Відповідно, у візуальної комунікації будуть популярні яскраві кольорові палітри, округлі шрифти, все, що створює доброзичливу атмосферу.
Тут і далі фото – Depositphotos
  • Час wellness. Здоров’я і добре самопочуття будуть залишатися ключовими потребами. Тому бренди та творці контенту будуть використовувати зображення про спорт, турботі й собі та відпочинку. Візуальна складова цього тренду: збалансовані, спокійні кольори, фото, відео та ілюстрації, які показують турботу бренду про фізичну і цифровому здоров’я аудиторії.
  • Ближче до природи. У дизайні ця тенденція відбивається у використанні натуральних тонів і ботанічних візерунків. 
  • Віртуальна емпатія. Йдеться про контент, який мотивує користувача співпереживати. Це може бути VR, AR і MR, наприклад, що допомагають відчути середу екологічної катастрофи або повсякденне життя в іншому куточку світу.
  • Автентичність 2.0. Користувачі завжди прагнуть до автентичного контенту, відзначають в Depositphotos. Зараз буде популярний контент, який показує віддалену роботу, домашній відпочинок і повільну життя.
  • Естетика кінематографа. У знімках фотографи будуть приділяти увагу деталям, будуть вибирати композиції, в яких навколо об’єктів залишається багато простору; використовувати приглушені колірні палітри і мінімальну постобработку.
  • Снек-контент. Мається на увазі контент у вигляді суперкоротких, але захоплюючих історій, які тривають кілька секунд (приклад – ролики з TikTok і Instagram Reels).
  • Аудіовізуальний занурення . Короткі музичні фрагменти в відео, звукові ефекти в додатках і треки на сайтах змушують користувачів задіяти як слухове, так і візуальне сприйняття, як відзначають в Depositphotos.
  •  Гра в дизайні . Мається на увазі використання ігрових елементів на сайтах, в додатках та інших дизайн-проєктах. Челлендж, стилізовані значки, рейтинги та інші механіки покращують залученість користувача.

До створення прогнозу в цьому році Depositphotos залучили експертів з індустрії: агентства Droga5 London, Design Bridge, Active Theory, Your Majesty, Dentsu ACHTUNG !, Publicis, Leo Burnett Ukraine, Saatchi & Saatchi Ukraine, [isdgroup], Locomotive, а також Google.