Лайфхаки

Ксенія Савчук

Яка сумка має бути цієї весни – 8 трендових варіантів

11:51, 31/01/2022

Деякі моделі тобі вже дуже добре знайомі

Вивчаючи в цілому моделі сумок, які зараз присутні на ринку, можна простежити, як певні тренди іноді набирають популярності. По суті, нового нічого не з’являється — є якась база, яку дизайнери використовують для створення нових моделей, з урахуванням сучасних запитів.

Кругла сумка

Схоже, що цієї весни кругла сумка знову поверне собі становище однієї з наймодніших. Ми бачили круглі сумки у весняно-літніх колекціях у Versace, Giorgio Armani, Chloé. Така модель додасть твоєму образу елегантності та романтичності, тому якщо хочеш розбавити строгий офісний образ з діловим костюмом або спідницею-олівцем, то вибирай круглу сумку як стильний аксесуар.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Fashion Jackso

Сумка-відро

Ще один досить забутий тренд, якого чомусь завжди ставилися з побоюванням. Мовляв, а з чим її носити, та ж вона не зручна, та що в неї поміститься. Тут на аматора. Ми тебе попередили, що сумка-відро це тренд майбутньої весни.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/LA COOL & CHIC

Плетені та в’язані сумки

Плетені з різних матеріалів – з соломи, різних канатів, в техніці макрам або будь-який інший. Крім того, в моді в’язані сумки гачком у техніці кроше. Такі моделі сумок виглядають максимально автентично, просто, але зі смаком. У 2022 році ми продовжимо використовувати максимально натуральні матеріали, вибирати пастельні відтінки, речі, створені руками.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Macrame Style
Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Olivia Lynn
Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Medvilniukas

Сумка із замком поцілунок

Або правильніше говорити із замком фермуар. Дизайнери звернули увагу на нашу потяг до речей з легким нальотом вінтажу і вирішили, що цієї весни у нас обов’язково має бути сумка з фермуаром, яка нагадує вінтажні речі. Моделі вони, звичайно, зробили сучасні та на будь-який смак.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/MetallicBags

Однотонні сумки без додаткового декору

Це строгі класичні моделі, сумки з лаконічними пряжками, простих зрозумілих форм, базових кольорів. Це також можуть бути ділові портфелі або жорсткі сумки-рюкзаки.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Stefanie Lu

Сумки оверсайз

Тут усе просто — що більше сумка, то більше в неї влізе і тим моднішим буде твій образ. Але, звичайно, великі сумки дизайнери створюють не для того, щоб ти тягала в них півбудинку. Сумки XXL роблять твій образ дивовижним, що притягує погляди, та за такою сумкою можна сховати якісь промахи в образі.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/Vogue France

Мініатюрні сумки

Дві крайності, які будуть у моді навесні – сумки великих розмірів та дуже маленькі сумки. Наприклад, у Valentino, Ulla Johnson та деяких інших брендів були настільки маленькі сумки у колекціях, що в них навряд чи взагалі щось могло поміститися. Швидше, це прикраса, а чи не функціональний аксесуар. Ти можеш вибрати більші моделі, в які хоча б помістяться телефон і дзеркальце.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/WWD

Декілька сумок в одному образі

У цьому випадку, в принципі, вже будь-якої моделі будуть сумки. Ти можеш вибрати одну сумку середнього розміру та доповнити образ іншою міні-сумкою через плече. Або це може бути поясна сумка для дрібних предметів та сумка-оверсайз на плечі для додаткових речей, ноутбука та іншого.

Модні сумки 2022
Які сумки будуть у моді навесні 2022 © pinterest.com/CHARLES & KEITH

Джерело: Tochka.net