Е-комерція

Ксенія Савчук

Наймодніші фасони спідниць на весну в онлайн-магазині Zara

15:03, 31/03/2021

Попри засилля power-dressing-трендів і поголовне захоплення костюмної модою 70-80-х, цієї весни як ніколи актуальні спідниці. Причому в самих нетривіальних варіаціях. І справа не в самих фасонах, адже серед головних весняних моделей є і впізнавані плісе, і фундаментальні міді, і цілком звичні оку “квіткові” спідниці в рюшах, якими нас, здавалося б, не здивувати. Однак способи носити спідницю цієї весни, які пропонують модні будинки, вражають різноманітністю. Виділяємо 8 основних тенденцій сезону і з натхненням рішеннями дизайнерів.

Асиметрія

Часом все, що потрібно для ідеального балансу в образі, – внести нотки неправильності. Так надійшли Peter Do, Marques Almeida і багато інших дизайнерів цієї весни. Також не варто забувати про спосіб носити спідницю поверх штанів і складати ефектні багатошарові образи.

Драпірована атласна спідниця від Zara за 999 грн.

 Денім

Два роки тому ми згадували про спідниці часів своєї юності або юності наших батьків і фантазували на тему реновації такого предмета одягу. У нас знову з’явився шанс полюбити джинсову спідницю міді. Для цього досить підібрати до неї ідеальний топ і ефектний кардиган грубої в’язки, доповнивши “раптовим” аксесуаром.

Спідниця Zara з деніму за 999 грн.

Пряма чорна лінія

Тут строгість і пуризм межують зі спокусою. І якщо у Jil Sander мінімалістичний закритий топ доповнює чорна пряма спідниця з розрізом, то у Міучча Прада закритий низ “розкутий” водолазкою і джемпером в прорізах. Втім, у Paco Rabanne оголених ділянок більше, і це теж виглядає розкішно! Носити таку спідницю можна з будь-яким взуттям, а ще з улюбленими футболками.

Чорна спідниця за 599 грн від Zara.

Ненудні міні

 Дизайнери як один розцвітили ультракороткі спідниці пасторальними букетами і строкатими орнаментами. Головна ідея сезону – міксувати це з такими ж яскравими речами і не боятися доповнювати різними аксесуарам: бантами, ланцюгами і поясами.

Біла мініспідничка від Zara за 999 грн.

Спідничка з бахромою на запах від Zara за 1499 грн.

Спідничка у квіточку від Zara за 999 грн.

Розслаблений нью-лук

Ультражіночні силуети 50-х зовсім не виглядають важкими або старомодними завдяки легким, майже повітряним матеріалами. М’які складки урочисто грають з кожним кроком, а постава сама собою випрямляється при такому силуеті.

Поплінова спідниця з воланами від Zara за 1299 грн.

розрізи

Ще один секрет ненудного способу, як повсякденного, так і ситуативного, – розріз на спідниці формального крою. Кожна жінка вільна у своїх проявах і вільна давати волю своєму тілу. Так що оголене стегно або вигин коліна – це перш за все ступінь особистого комфорту, а зовсім не інструмент спокушання. Втім, і в еротизм ніколи не було нічого поганого.

Спідниця на запах за 1299 грн.