Е-комерція

Ксенія Савчук

7 способів привернути увагу споживача для е-комерції

12:22, 06/02/2020

Органічним спискам пошуку – 10 синіх посилань – все важче отримати клік потенційного клієнта у міру зростання рекламних блоків. І конкуренція зростає від інших особливостей органічного пошуку, таких як позначки на карті, відгуки та результати зображення.

Більше того, 10 синіх посилань на першій сторінці результатів пошуку показують дуже малі результати, особливо якщо посилання не входить до першої трійки посилань. 

Ось сім варіантів, як покращити посилання на ваш сайт, таким чином, стимулювати нові переходи на нього та продажі.

1. Товари

Приклад товару, який можна придбаи на Walmart, лампа у формі лави

Фрагменти з товаром, який цікавить клієнта може включати ціну (“13,17 доларів”), наявність (“На складі”) та результати рейтингу (кількість зірок, середній рейтинг та кількість відгуків). Для е-комерції вони також є важливими, адже орієнтація клієнта на ці три фактори найчастіше спонукає або стримує покупку.

 Ви також можете використовувати структуровані дані, щоб поставити пропорець “Товар” над зображенням у результатах пошуку зображень.

Торговці уникають структурованих даних, бо бояться, що це перетворює результати пошуку в цінову битву проти вибору на основі переваг, відображених у заголовку та описі. Але структуровані дані на даний момент є необхідністю. Не використовувати його – великий недолік.

2. Вікно пошуку посилань на сайті

Навіть Nasa пропонує пошук на своєму сайт необхідних речей і товарів

Вікно пошуку посилань на сайт дозволяє покупцям використовувати внутрішній пошук сайту від Google. Це дозволяє відряджати покупців безпосередньо на сторінцку результатів пошуку, направляючи клієнта на крок ближче до продажу.

3. Відео

Структуровані дані можуть ініціювати фрагменти Google Video.

Google включає відео у, мабуть, усі можливі результати пошуку, щоб привернути все більш мобільну аудиторію. Структуровані відео за допомогою схеми VideoObject розміщують опис, ескіз, дату та тривалість у результатах.

Нова функція Google називається кліпами або ключовими моментами. Вони дозволяють шукачам переходити до однієї з декількох точок відео, кожен із власним коротким описом, безпосередньо зі сторінки результатів пошуку.

4. Часті питання (FAQ)

Структуровані дані на сторінці можуть викликати розширені фрагменти Google FAQ.

Позначте сторінки з кількома короткими парами запитань та відповідей за допомогою схеми FAQPage, щоб запустити на сторінці результатів пошуку показаний фрагмент або на Google Assistant .

Сторінка питань, що задаються часто, найчастіше використовується для обслуговування клієнтів. Але поширені запитання також можуть відповісти на короткі, прості запитання щодо продуктів та їх використання. Зберігайте кожну сторінку поширених питань зосередженою на одній темі. Потім використовуйте кілька сторінок на вашу користь для органічного пошуку.

Схема поширених запитань підтримується лише на контрольованих сторінках, на яких користувачі не можуть надсилати відповіді. Наприклад, ви не можете використовувати FAQPage на сторінках форуму або там, де користувачі відповідають на запитання інших.

5. Запитання та відповіді

Питний фрагмент запитань та запитань

Коли ви пропонуєте відвідувачам сторінку, щоб задати і відповісти на питання, використовуйте схему QAPage . Застосовуйте цей тип даних лише для створеного користувачем контенту, а не для статей чи публікацій в блогах, а також не для письмових запитань, написаних компанією, хоча представники вашої компанії, такі як менеджери з обслуговування клієнтів, можуть брати участь.

6. Поради і лайфхаки

Приклад, як зав’язати краватку

окрокові інструкці на сторінках можуть викликати розширені фрагменти в результатах пошуку Google.

Контент з інструкціями – це відмінний спосіб компаніям продемонструвати знання своїх продуктів та турботу про своїх клієнтів.

Використовуйте схему HowTo для розмітки сторінок, які описують послідовний набір кроків для виконання певної задачі. Додайте зображення та відео у розмітку, щоб вони відображалися у розширеному фрагменті.

7. Логотип у Wikipedia

фрагменти з багатим логотипом

Коли покупець здійснює пошук магазину в Google, ви хочете якнайкраще представити ваш логотип на панелі “Графік знань” в результатах пошуку. Використовуйте тип схеми організації на домашній сторінці, щоб позначити URL-адресу файлу вашого логотипу.

Нагадаємо, топ-фактори, які будуть впливати на онлайн-торгівлю в 2020 році.

Джерело: practicalecommerce.