Е-комерція

Ксенія Савчук

7 правил безпечних покупок в інтернеті

14:28, 21/04/2020

Інтернет-магазини стають все більш популярними. І немає нічого абсолютно дивного – адже вони дають нам зручний та швидкий доступ до всього асортименту товарів та послуг, а часто також гарантують нижчі ціни, ніж ті, які пропонують нам стаціонарні магазини. Ми дізнаємось про їхні якості сьогодні під час карантину.

Для того, щоб відсоток електронних споживачів продовжував зростати, необхідно забезпечити їх безпечні платежі та транзакції, включаючи боротьбу з шахрайством та допомогу у випадку несанкціонованого використання картки. Відповідні кроки для цього вживають як платіжні організації, так і банки, і покупці можуть зробити свій внесок у це. Як зробити інтернет-магазини справді безпечними. Ось що нам радить Visa з цього приводу.

Безпечний інтернет-магазин – 7 практичних порад

Використовуйте безпечні, швидкі та прості засоби ідентифікації – нові європейські норми вимагають від банків запитувати додаткове підтвердження того, що особа, яка здійснює операцію, має право робити це. Якщо у вас є така можливість, використовуйте такі способи підтвердження ідентичності на своєму смартфоні або в мобільному додатку банку, як відбитки пальців або розпізнавання обличчя. Це значно полегшить і прискорить безпечний процес оплати в Інтернеті.

Зверніть увагу на “s” – при оплаті в Інтернеті перевірте, чи URL-адреса веб-сайту починається з “https: //” – літера “s” в кінці вказує на безпечне з’єднання.

Відкрийте для себе “повернення платежів” – завдяки цій службі ваш банк має можливість стягнути кошти з банку роздрібної торгівлі, якщо не доставляє послуги чи продукти, оплачені карткою Visa або коли магазин припинив своє існування. Це стосується також таких випадків, як: скасування рейсу, спричинене банкрутством авіакомпаній, або доставлення продавцем футболки в великих розмірах та відмова у прийнятті повернення Якщо в таких ситуаціях ви не можете спілкуватися з продавцем, а збитки не покриваються страховою або Фондом гарантування туристів, у вас є можливість зв’язатися зі своїм банком, який може допомогти вам відновити витрачені гроші. Відшкодування платежів не гарантує повернення коштів, але варто бути обізнаним про таку можливість та факт, що Visa зобов’язує банк ознайомитися зі справою та її справедливою оцінкою.

Слідкуйте за “фішингом” – будьте напоготові при отриманні підозрілих або несподіваних електронних листів та телефонних дзвінків – це може бути спроба отримати ваші конфіденційні дані, такі як: номер рахунку, логін або пароль. Якщо ви сумніваєтесь, не натискайте на посилання, не відкривайте вкладення та не завантажуйте файли.

Встановлюйте сповіщення про нові транзакції – завдяки цьому ви отримуєте уявлення про діяльність свого облікового запису. Якщо ви помітили незвичні платежі, які ви не здійснили, негайно повідомте про це свій банк. Оплата карткою Visa, також додана до смартфона, гарантує, що у разі необґрунтованого списання рахунку його власник може отримати відшкодування згідно з чинними правилами в даному банку.

Платіть одним кліком – коли ви зберігаєте свою карту на смартфоні чи магазині програми, конфіденційну інформацію часто замінюють цифровим маркером. Це означає, що дані вашої картки не зберігаються, що підвищує їх безпеку. У деяких магазинах ви можете оплатити покупки одним клацанням миші – просто запустіть послугу, підтвердьте, що картка належить вам, і ви зможете швидко та зручно оплатити покупки, не вводячи дані картки кожен раз.

Встановлюйте сповіщення про нові транзакції – завдяки цьому ви отримуєте уявлення про діяльність свого облікового запису

Регулярно оновлюйте програмне забезпечення та програми – встановіть найновіші версії програмного забезпечення на комп’ютер, планшет або телефон. Технологічні компанії наполегливо працюють над забезпеченням безпеки – оновленням програмного забезпечення ви покращуєте захист своїх даних.

Якщо ви підозрюєте, що відбулася шахрайська операція, зв’яжіться зі своїм банком та поясніть ситуацію. Банк часто може допомогти відновити гроші.

Джерело: egospodarka