Лайфхаки

Ксенія Савчук

7 неочевидних проблем через дистанційку і способи їх вирішення

17:56, 08/09/2020

За останні кілька місяців керівникам з усього світу довелося освоїти ази дистанційного керування співробітниками: так чи інакше, робота виконувалася, а організації продовжували функціонувати. Але що виявилося найважчим? Bloomberg розпитав керівників про найсерйозніших проблемах і про те, як вони їх вирішували. Видання РБК призводить переклад статті.

Складнощі стратегічного планування

Як відтворити багатоденні засідання, від яких часто залежить розвиток бізнесу? У технологічній компанії ThoughtWorks раніше два рази в рік влаштовували сесії з планування, які включали активну роботу, неформальне спілкування і тімбілдінг.

«Просто перемістити ці сесії в Zoom не вийшло, – розповідає Кріс Мерфі, генеральний директор ThoughtWorks в Північній Америці. – Час, протягом якого співробітники могли концентруватися, скоротилося, було важче обговорювати ідеї один одного».

Рішення

«Ми повністю перебудували процеси з урахуванням необхідності спілкуватися по відеозв’язку», – розповідає Мерфі.

Замість дводенного заходу тепер проводять безліч коротких сесій протягом декількох днів. Для кожної сесії чітко визначено очікуваний результат. А до і після офіційних зустрічей співробітники спілкуються в неформальних обставинах.

«Я б порадив іншим менеджерам не упускати можливість перебудувати спілкування відповідно до нових реалій. Як і ми, ви можете виявити, що це вдихне нове життя в старі добрі зустрічі в офлайні», – рекомендує Мерфі.

Втомлені працівники

Люди вигорають.

«Моральний дух впав, – визнає Сандра Харлі, завідуюча операційною діяльністю в компанії з продажу одягу для дівчаток Hayden Girls. – Люди були налякані, мотивація страждала».

Рішення

Організуйте онлайн-воркшопи.

«Вправи з тімбілдінгу по відеозв’язку стали для нас дуже важливими, – розповідає Харлі – Ми виділили час на розмови про те, що демотивує кожного зі співробітників, уточнили, чим ми можемо допомогти, а також пограли в ігри, щоб заново налагодити контакт один з одним. Співчуття і розуміння – це те, що дійсно нас врятувало».

У клієнтів немає обладнання для віддаленого доступу

Отже, ви успішно перенесли все в хмару і перейшли на дистанційку. Ура! Але ваші клієнти не зробили того ж.

«Найскладнішим для нашої юридичної фірми було навчити клієнтів користуватися відеозв’язком і програмами для електронного підпису документів, – згадує Геббі Пілот, маркетинговий директор Hancock Injury Attorneys з Тампи, штат Флорида. – У деяких з них просто не було досвіду роботи з такими технологіями».

Рішення

Використовуйте те, що доступно клієнту.

«Ми пояснювали клієнтам, як працювати з Zoom, але коли справа доходила до використання програми, вони не справлялися, – каже Пілот. – Так що ми просто запитали, чи є у них під рукою iPhone і чи знають вони, як користуватися функцією FaceTime. Це спрацювало”.

Робота стала безрадісною

Ніхто більше не хіхікає за обіднім столом.

«Я щиро вірю в необхідність особистих зв’язків. Але на дистанційці все підігріває їх моменти зникли, – зазначає глава відділу фінансових сервісів і стратегій Pinterest Сарика Сангван.

Рішення

Заплануйте веселощі. Сангван спеціально виділяла час для того, щоб працівники могли поспілкуватися між собою. У Pinterest влаштовували віртуальні вечірки і святкування днів народжень.

Неможливо оцінити стан співробітників

«Так, є сервіс відеозв’язку Zoom і месенджер Slack, але оскільки ми не взаємодіємо звичним чином, ми й гадки не маємо, як справи у співробітників», – зауважує Ану Шалтес, генеральний директор сервісу видачі швидких позик LendUp.

Рішення

Влаштовуйте регулярні «перевірки» стану, під час яких працівники можуть попросити все, що їм потрібно, – від необхідного обладнання до надання психологічної допомоги.

«Люди не завжди розуміють, що саме з ними відбувається. Але з часом ви можете помітити, що змінилося. Особливо якщо порівнюєте стан декількох співробітників», – пояснює Шалтес.

Складно відтворити атмосферу офісу

«Одна з моїх першорядних завдань як керівника – стежити, що співробітники знаходяться в бадьорому настрої й не втрачають зв’язок один з одним, – каже Синтія Чен, віцепрезидент по споживчих товарів для здоров’я компанії Reckitt Benckiser в Північній Америці. – Мені дуже подобалося спілкуватися зі співробітниками в офісі – так я могла переконатися, що вони залучені в роботу».

Але як компенсувати недолік такого спілкування в нових умовах?

Рішення

Перш за все стежте за власним станом.

«Якщо я буду недостатньо бадьора і оптимістична, то як же я настрою на позитивний лад свою команду?» – ставить собі питання Чен.

Вона стежить за своїм фізичним, психічним і емоційним станом. Ви також можете встановити повідомлення, які нагадають робити зарядку, телефонувати з друзями та проводити регулярні спільні сніданки з колегами.

Проблеми з комунікацією через різні графіки

«Якщо відправляю повідомлення колезі, то вона може прочитати його через 12 годин, а то і через добу, – скаржиться співзасновник спеціалізується на плавальних басейнах консалтингової компанії Pool Research. – Така загальмована комунікація уповільнює процеси. Я б вважав за краще просто прогулятися по офісу і поговорити з колегою».

Рішення

Електронна пошта і месенджер Slack були ефективні, коли всі працювали в офісі. Зараз, якщо така можливість є, краще використовувати сервіси відеозв’язку.

«Коли ми зідзвонюємося у відеочаті, я можу відразу про все дізнатися, – каже Дін. – Використовуйте відеозв’язок не тільки на конференціях, а й під час обговорення будь-яких важливих питань».

Джерело: retailers.ua