Е-комерція

6 причин зробити онлайн-замовлення на EVA.UA

9:30, 27/04/2020

Коронавірусна пандемія змінила звичний плин життя: доступ до товарів став обмеженим і можливість працювати мають лише товари з найнеобхіднішим. Серед них — і національна мережа магазинів краси та здоров’я EVA. Однак люди все ж віддають перевагу онлайн-покупкам, тому трафік та продажі інтернет-магазину значно виросли.

Як змінилися онлайн-продажі

У березні 2020 року онлайн-продажі на сайті EVA.UA зросли на 680% у порівнянні з тим же періодом у 2019 році. Трафік при цьому виріс на 305%. Найбільший попит у споживачів мали такі категорії:

  • Товари для дому;
  • побутова хімія;
  • товари для догляду за дітьми;
  • товари для догляду за собою.

Звісно, карантинні заходи змінили побут багатьох сімей, змусивши замінити звичайні походи до магазинів замовленнями в інтернеті. Однак мережа магазинів задовго до пандемії розвивала онлайн-майданчик, тому щомісяця кількість відвідувачів та покупців зростала. Регулярні оновлення роблять сайт зручним простором для онлайн-шопінгу. Так, незадовго до карантину на сайті з’явився пошук Multisearch, який розпізнає запит користувача попри переклад, неправильну розкладку клавіатури та інші помилки, розуміє синонімічні назви товарів, а також зберігає історію пошукових запитів.

З початком пандемії EVA реагувала на прохання та потреби своїх користувачів. Мережа повернула послугу доставки замовлення в точки видачі EVA в офлайн-магазинах. Також з’явилася додаткова служба доставки Meest Express. На сайті пропонуються регулярні акції на товари, що мають найбільший попит: так, наприклад щовівторка проходять “Чисті знижки”.

6 причин зробити замовлення на EVA.UA

1. Усе потрібне в одному місці. На сайті можна знайти декоративну косметику, засоби для догляду, господарські товари, одяг, біжутерію та безліч інших необхідних у побуті та для задоволення речей — понад 17000 найменувань.

2. Комфорт у користуванні. Зручний пошук та фільтри допомагають сортувати товари за призначенням чи ціною, щоб швидко віднайти потрібний продукт. Кожна позиція має докладний опис, повний склад та рекомендації щодо застосування.

3. Оригінальна продукція. Магазин співпрацює лише офіційними дистриб’юторами та постачальниками, тому ви можете не сумніватися в оригінальності кожного з численних представлених брендів: https://eva.ua/brands/.

4.  Лояльні ціни та регулярні акції. Інтернет-магазин EVA.UA має можливість дещо знижувати вартість деяких товарів, оскільки не потрібно платити за оренду та утримання великого офлайн-магазину. А часті акції вбережуть сімейний бюджет від зайвих витрат у кризові часи.

5. Зручна доставка. При замовленні на суму від 399 грн доставка безкоштовна. Ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб: на відділення “Нової пошти”, адресне доставлення кур’єром або забрати замовлення в пункті видачі в найближчому магазині.

6. Підтримка соціально відповідального бренду. EVA впровадила два унікальних соціальних проєкти: національну премію “Мама року” та акцію “Orange Days в EVA!”, коли частина доходу від акційних товарів перераховується для допомоги новонародженим дітям.

Нагадаємо, ми розповідали 7 правил безпечних покупок в інтернеті.

Джерело: Українська правда