Події Е&L

6 правил створення стильного багатошарового образу

12:01, 18/02/2022

Ти не повіриш, але багатошаровість і досі працює! Особливо зараз, коли в моді об’ємні речі та непереборне бажання надіти все найкраще одразу після тривалого перебування будинку. Ні, це не означає, що для створення багатошарового образу не потрібно керуватись певними правилами, просто ці правила можеш встановлювати ти.

tochka.net розповідає, як створити багатошаровість в одязі і чому такі образи можуть бути поза модою.

Як створити багатошаровий образ

Подібні луки (при правильно підібраних базових речах) можуть виглядати не лише стильно, але й поза часом. До того ж багатошарові образи зручні для періоду зміни сезонів, коли вранці може бути ще прохолодно, а вдень занадто спекотно. Але прийом багатошаровості підходить не тільки для прохолодного періоду – влітку також реально створити образ з декількох шарів одягу. Але найкрутіше, що багатошаровість відкриває тобі портал у світ експериментів. Загалом, експериментувати зможеш із речами зі свого гардеробу. 

Є кілька прийомів, які допоможуть тобі зібрати стильний багатошаровий образ.

  1. Класичний варіант – об’ємна сорочка та светр або жилет. Одягай улюблені джинси, видовжену сорочку, зверху светр, а зверху пальто. Варіант базовий і завжди актуальний.
  2. Використовуйте пончо. Своїм кроєм пончо створює додатковий обсяг і щось на кшталт багатоярусності. Перевага пончо, що його можна носити і з джинсами, і з брюками, і з сукнями.
  3. Багатоярусні спідниці та сукні. Зовсім не обов’язково, щоб твій образ складався з кількох шарів одягу, іноді достатньо додати спідницю або сукню з рюшами та воланами або декількома ярусами, щоб образ вийшов об’ємним.
  4. Багатошаровість надають деталі – пояс поверх пальта, палантин, светр, зав’язаний як шарф, кілька сумок-кроссбоді поверх плаща, джинсова куртка, одягнена на плащ.
  5. Гра з принтами також може надати образу багатошаровості. Наприклад, ти можеш одягнути однотонну блузку, зверху жакет у дрібну клітку, доповнити образ спідницею у велику клітку і завершити цибулю пальто з принтом тартан. Іноді контраст принтів або кольорів може створити оптичну ілюзію багатошаровості.
  6. Контраст матеріалів. , Так само як у попередньому варіанті, тільки в такій ситуації контраст буде між легкими тканинами, що струмують, і важкими, наприклад, вовняними речами.
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © pinterest.com/Alice Catherine
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © pinterest.com/Atlantic-Pacific
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © pinterest.com/Atlantic-Pacific
З чим носити пончо
З чим носити модний зимовий тренд — пончо © pinterest.com/Avrorra
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © gettyimages
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © gettyimages
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © gettyimages
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © pinterest.com/Kammy Almeida
Багатошарові образи
Стильні багатошарові образи © pinterest.com/The One