Е-комерція

Ксенія Савчук

4 способи оновити гардероб на осінь, маючи обмежений бюджет

15:23, 03/09/2021

Оновити гардероб на осінь з обмеженим бюджетом хочеться всім, хто відкладає гроші на Гаїті або просто не бажає залишати всі свої заощадження. На ділі це питання може виявитися куди простіше, ніж, на перший погляд, якщо дотримуватися кількох порад. Як оновити гардероб не витративши цілий статок? 

Коли найдешевше оновлювати гардероб на осінь

Витратитися на футболку – справа не настільки серйозна, як оновити більшу частину гардероба. Так, щоб подбати про збереження дебетової картки, про великі покупки необхідно турбуватися заздалегідь. Кращий спосіб – міжсезоння розпродажі.

Двічі на рік можна потрапити на сезонні розпродажі, до яких приєднується основна частина магазинів одягу, взуття та аксесуарів. В кінці грудня починаються сезонні розпродажі товарів з колекцій осінь-зима. Так що в грудні і січні у всіх є шанс оновити гардероб до осені зі знижками до -90%. Що стосується товарів на сезон весна-літо, то на них найбільші знижки припадають в червні.

Ще один бюджетний спосіб оновити гардероб – дочекатися Чорної п’ятниці (у 2021 році вона відбудеться 26 листопада). Але тут потрібно бути особливо пильною. Щоб урвати обновки з божевільною знижкою, необхідно відстежувати актуальні ціни та уважно перевіряти цінники. В іншому випадку можеш потрапити на оманливий маркетинговий хід і розтратити всі заощадження.

Як оновити гардероб на осінь з обмеженим бюджетом

  1. Позбудься старого

Може звучати досить суперечливо, але, перед тим як купувати новий одяг зроби ревізію гардероба. Розбери окремо речі, які носиш найчастіше і ті, які виступають капсулою (добре поєднуються з більшістю інших речей). Окремо відклади ті, які давно не використовувала і не плануєш надіти найближчим часом – їх можна віддати на благодійність або перепродати. 

Розчистивши свій гардероб від непотрібних речей ти зможеш зрозуміти, чого саме тобі бракує і зробиш упор на найнеобхідніші покупки.

  1. Інвестуй в класику

На сезонних розпродажах можна увійти в кураж і накупити то, що буде погано працювати в повсякденному стилі. Тому стилісти рекомендують звертати увагу на предмети, які стануть основою гардероба і будуть добре поєднуватися з переважно здебільшого речей.

Пам’ятай, що яскраві принти і незвичайні фасони швидко виходять з моди, а ось класичні речі залишаються поза сезонів. Так що під час покупок орієнтуйся нема на тенденції, а на предмети, які витримають випробування часом і зможуть працювати в самих різних умовах.

  1. комісійні магазини

У міру того як розвивається тема усвідомленого споживання, секонд-хенди стають більш популярними. У комісійних магазинах можна наштовхнутися на вінтажну одяг і знайти те, що буде відрізняти твій гардероб серед інших. Це також відмінний варіант заощадити, особливо на таких категоріях, як верхній одяг, а також джинсова і шкіряна тканини, які довго зберігає якісний вид.

  1. Швидка мода все ще актуальна

Як би голосно екоактивісти не кричали про згубний вплив індустрії моди на екологію, бренди мас-маркет все ще з нами. У швидкої моди є свої мінуси, але тільки не у випадку економії. Базові светри, водолазки або штани, які не вдалося знайти в секонд-хенді, можна доглянути в сегменті мас-маркету. Однак тут варто враховувати, що такі магазини пропонують товар середньої якості, а значить одяг може швидко поміняти колір, розтягнутися і інше.

Джерело: Tochka.net