Е-комерція

Ксенія Савчук

Три стратегії Google Ads для збільшення продажів у передсвятковий сезон

12:42, 27/10/2020

Ми всі чули слова “ООН” про 2020 рік: безпрецедентний, несподіваний, непередбачуваний. Але наближаючись до цьогорічного святкового сезону, ми все ще можемо бути впевнені в кількох речах.

Покупки подарунків через Інтернет будуть і надалі зростати, мабуть, навіть більше, ніж ми спостерігали за останні пікові сезони. 

Торік американські покупці заявили, що здійснили  58% святкових покупок в Інтернеті, і наші останні дослідження показують, що  майже 75% більше планують робити покупки в Інтернеті на свята, ніж попередні роки – як для покупки, так і для пошуку ідей.

Повна історія йде глибше. Цього року ми очікуємо побачити різні пов’язані тенденції:

  • По-перше, сезон покупок розпочався раніше, ніж будь-коли. Збої в ланцюгах поставок з весни залишили тривалий вплив на сприйняття, і ми чули, що 70% мають намір робити покупки раніше, щоб уникнути натовпу та речей, яких немає на складі.
  • По-друге, споживачі будуть ще більше зосереджені на вартості. COVID-19 багато в чому скидає очікування щодо того, що люди потребують або хочуть придбати. Ми звикли бачити пошуки пропозицій, купонів та найкращих цін. Але цього року спостерігається швидкий підйом тих, хто шукає співвідношення ціни та якості.
  • Нарешті, клієнти консолідують свої покупки, витрачаючи менше часу на перегляд у магазині, обмежуючи торкання товарів. Ми помітили вражаюче збільшення кількості пошуків дій, що відбувалися до відвідування магазину. Термін “доступний поблизу мене” подвоївся в популярності з минулого року, і 67% покупців заявили, що планують підтвердити в Інтернеті, що товар є на складі, перш ніж купувати його. Це все свідчить про те, що на той момент, коли вони заходять у ваш магазин, більше покупців вже вирішили, що вони купують.

Більше ніж коли-небудь раніше, важливо, щоб досвід вашої компанії в Інтернеті робив покупки на нулі, щоб його можна було легко виявити.

Навіщо рекламувати в Google під час канікул? 

Подумайте, коли ви востаннє купували подарунок через Інтернет. Ви розпочали своє полювання в Google? Якщо так, ви не самотні. 49% опитаних покупців заявили, що використовують Google для пошуку нових товарів або продуктів, що робить Google Ads ідеальним способом залучення покупців у потрібний момент, коли вони активно шукають товари та ідеї.

І пам’ятайте, що Google – це не просто пошукова система. Технологічна компанія має щонайменше вісім об’єктів з понад мільярдом користувачів, включаючи YouTube, Gmail і Карту. Це означає, що одне рекламне оголошення дозволяє зв’язуватися з потенційним клієнтом протягом усієї подорожі. Ви можете познайомити їх із вашим брендом під час їх первинного пошуку, а також отримати шанс підштовхнути їх та нагадати під час наступного перегляду відео чи перевірки пошти.

За допомогою Ads ви не тільки можете охопити людей на всіх цих платформах, але плата стягуватиметься лише тоді, коли ви отримаєте результати, у формі помітного успіху, як кліки на ваш веб-сайт.

Три стратегії Google Ads для вивчення цього святкового сезону 

З наближенням кінця цього дивного і складного року дуже важливо залучити свій бренд до Інтернету, щоб охопити попит на відпочинок. То який найкращий спосіб скористатися перевагами Google Ads? 

Наведені нижче типи кампаній – це лише декілька стратегій, які пропонує Google Ads, які полегшують потенційним клієнтам пошук ваших продуктів та деталей бізнесу в точні моменти потреби чи натхнення – або дозволяють їм завершити свою покупку з вами прямо в Google. Ви можете запускати всі три (і більше) одночасно, або просто зосередитися на одному, і в цьому випадку ми рекомендуємо починати з торгових оголошень.

1. Знайдіть свого клієнта за допомогою оголошень.

75% опитаних покупців говорять, що минулого тижня вони користувались продуктом Google протягом минулого тижня, щоб допомогти з покупками. Торгові оголошення Google допомагають продавцям охопити цих покупців на YouTube, Gmail, у Пошуковій мережі та в Медійній мережі Google. Торгові оголошення містять зображення вашого товару, а також ім’я, ціну, бренд тощо. Більш описова реклама дає покупцям сильне відчуття вашої продукції та забезпечує кращі потенційні клієнти. 

Ваша компанія також може претендувати на безкоштовні списки в Google, які надають вашим продуктам додатковий вплив без додаткових витрат. Згідно з внутрішніми даними Google, як рекламатак і безкоштовні списки на вкладці “Покупки” призвели до збільшення кліків на 50% і в середньому на 100% збільшення показів, причому найбільша частка цих збільшення спостерігається у малих та середніх продавців. 

Оголошення Google 2

Перш ніж створювати торгові оголошення, вам потрібно буде зібрати зміст продуктів у Google Merchant Center: це список продуктів для реклами з відповідною інформацією та зображеннями для кожного з них. Google Shopping by Sales and Orders від BigCommerce дозволяє автоматично синхронізувати вашу стрічку. Після схвалення каналу для придатних користувачів буде ввімкнено безкоштовні списки, і ви зможете розпочати створення рекламної кампанії.

Корисним варіантом цього є розумна торгова кампанія. Цей тип кампанії поєднує ваш існуючий канал продуктів із машинним навчанням Google, дозволяючи системі тестувати різні комбінації зображення та тексту, які ви надаєте, поки не знайде найбільш вдалих варіацій. Щоб допомогти вам отримати найкращу цінність від кожного оголошення, Google також автоматизує розміщення та коригування оголошень, щоб охопити ваших найкращих клієнтів і отримати найкращі результати.

Ви можете створювати та керувати розумними торговими кампаніями безпосередньо в BigCommerce, використовуючи Google Shopping by Sales and Orders

2. Будьте відкриті за допомогою пошукових кампаній.

У пошукових кампаніях Google ваші оголошення зображаються поруч із результатами пошуку, коли люди шукають товари чи послуги, які ви пропонуєте. Показ оголошень може доповнити ваші звичайні списки на сторінці результатів пошуку та покращити вашу видимість.

Оголошення Google 3

Пошукові кампанії орієнтовані на дії, які ви хотіли б зробити, щоб клієнти, переходили на посилання або здійснювали покупки, мали на меті конкретні маркетингові цілі. Ця мета повинна зображати все, що ви намагаєтесь досягти – потенційні клієнти, продажі, веб-трафік тощо. Крім того, у кожній кампанії є параметри налаштувань, такі як місцезнаходження, пристрої та мова, які дозволяють вам фільтрувати аудиторію, яку ви передбачаєте. Також потрібно буде встановити бюджет і стратегію призначення ставок. (Докладніше про це нижче.)

Вибравши налаштування, ви можете створити групи оголошень. Це набори ключових слів, пов’язані з важливими пошуковими термінами, а також оголошення, які вони ініціюватимуть. Наприклад, ви можете вибрати такі ключові слова, як футболкатолстовкабалахон як одну групу оголошень для вашої компанії, що займається одягом, тоді як взуттякросівкичеревики – іншою. Після того, як ви створили свої групи ключових слів, ви можете створювати спеціальні оголошення, що зображають тему кожної групи.

Ви можете впорядкувати налаштування та управління пошуковою кампанією, використовуючи Google Ads Keyword Genius на BigCommerce .

3. Представляйте свій бренд кожен день

Більшість покупців постійно шукають нових ідеї. І вони, як правило, швидко діють, коли їх знаходять. Фактично, коли вони стикаються з продуктом, який відповідає їхнім потребам, 85% онлайн-споживачів вживають заходів щодо них протягом 24 годин.

Але де відбуваються ці відкриття? Часто в повсякденному середовищі клієнта, особливо на його улюблених стрічках, таких як списки перегляду YouTube, вкладка акцій Gmail та сама Google Discover, послуга новин та інформації, якою користуються мільйони. Оголошення в таких місцях можуть враховувати наміри покупця без необхідності спеціального пошукового запиту, тому вони чудово працюють поряд із пошуковою та торговою кампаніями, допомагаючи надихнути нову аудиторію на пошук ваших продуктів.

Оголошення Google

Кампанії Discovery мають схожі налаштування з пошуковою та торговою рекламою, включаючи основну маркетингову мету та цільову аудиторію. Ви можете дозволити Google допомагати вам створювати потужні кампанії, надаючи креативні об’єкти, які вони трансформують у власні оголошення. 

Завжди використовуйте свої зображення найвищої якості – наприклад, ті, які вже добре показали себе в соціальних мережах, – і якщо можете, надайте безліч фотографій, описів та заголовків, щоб охопити всі основи. Знову ж таки, машинне навчання – це ваш друг: система буде експериментувати з різними комбінаціями, щоб знайти рекламу, яка дає найкращий результат.

Щоб дізнатися більше про кампанії Discovery, відвідайте довідковий центр Google Ads.

5 порад щодо максимального використання рекламних кампаній

Незалежно від типів кампаній, які ви використовуєте, ось кілька ідей, як підвищити ефективність вашої реклами в цей святковий сезон.

1. Проведіть перевірку вашого веб-сайту.

Ніщо так не розчаровує, ніж знайти ідеальний подарунок в Інтернеті, однак на сайті поганої якості. Оскільки споживачі проводять більше часу в Інтернеті, вони більше очікують від своїх веб-сайтів та додатків. Для роздрібних продавців, покращення часу завантаження вашого сайту всього на 0,1 секунди може збільшити коефіцієнт конверсії на 8%. І пам’ятайте, минулого року 61% онлайн-покупок у США були зроблені на смартфоні.

Перш ніж збільшити відвідуваність вашого веб-сайту, обов’язково переконайтеся, що цільові сторінки швидко завантажуються як на настільному ПК, так і на мобільних пристроях, і що вони містять відповідну інформацію про товар з урахуванням потреб ваших користувачів. Щоб знайти напрямки для вдосконалення, Grow My Store надає безкоштовний, персональний звіт про ефективність веб-сайту електронної комерції .

2. Виділіть унікальні пропозиції та акції.

Не забудьте залучити шукачів угод, які шукають продажі наприкінці року. Ваша копія оголошення – це гарне місце для цього, як і розширення оголошень. Розширення – це безкоштовні компоненти, які надають додаткові функції вашому оголошенню, як-от посилання або кнопка дзвінка, роблячи ваші об’яви більшими та кориснішими для користувачів, що шукають. Машинне навчання Google вирішує, коли вони з’являються, і рекомендується додати принаймні чотири розширення як потенційні варіанти. 

Таймери зворотного відліку – особливо ефективний спосіб покращити показ текстових оголошень щодо пропозицій та пропозицій. Ще одним чудовим вибором, щоб зробити ваші торгові оголошення помітними, є анотації ціни продажу , що підкреслюють спеціальні зниження цін та акції.

3. Використовуйте розумні ставки, щоб досягти ваших святкових цілей.

Оголошення Google

Є багато компаній, які хотіли б розмістити свої оголошення у верхній частині Пошуку Google. Щоб визначити, яка реклама зображається насправді та в якому порядку, Google використовує форму дуже швидкого аукціону. Це відбувається щоразу, коли хтось робить пошук або навіть відвідує сайт, який показує рекламу.

Ці миттєві цифрові аукціони – це не просто питання призначення найбільшої кількості грошей. Рейтинг вашого оголошення визначається трьома основними факторами:

Ваша ставка : Ваша ставка повідомляє Google максимальну суму, яку ви готові заплатити за клік вашого оголошення. Сума, яку ви фактично сплачуєте, часто менша, і ви завжди можете змінити свою ставку. У більшості випадків найкраще використовувати рішення для автоматичного встановлення ставок, наприклад, встановлення ставок цільової CPA. Це дозволяє Google стратегічно робити ставки від вашого імені, намагаючись виграти якомога більше аукціонів за встановленою ціною або нижче.

Якість ваших оголошень : система встановлення ставок також визначає наскільки релевантною та корисною є ваша реклама для людини, яка її побачить. Ваше оголошення буде оцінено та отримано показник якості, який ви можете контролювати та покращувати у своєму обліковому записі Google Ads.

Очікуваний ефект від ваших розширень оголошень та інших форматів оголошень : Існує безліч додаткової інформації, яку ви можете надати для покращення реклами, починаючи від номерів телефонів та закінчуючи посиланнями на веб-сторінки. Ці розширення зазвичай покращують ефективність та видимість вашої реклами, роблячи її більш інтерактивною та заохочуючи до взаємодії. Крім того, розширення та формати допоможуть вашим оголошенням краще працювати на аукціонах. 

Всі ці три фактори важливі в часи великого трафіку, коли багато підприємств конкурують за рекламний простір, а коефіцієнт конверсії набагато кращий, що робить кожен клік більш цінним. Особливо це стосується вашої ставки – навіть найякісніша реклама з найбільшою кількістю розширень буде погано працювати на аукціонах, якщо їй бракує фінансування, тому вам слід регулярно перевіряти, щоб ваш бюджет був скоригований на будь-який підйом у святковій діяльності.

Розумні ставки, автоматизована версія Google, можуть бути особливо корисними у сезон свят, щоб допомогти в цьому. Він може обробляти швидкі події в режимі реального часу, контролюючи сигнали з усього Google. Стратегії інтелектуального призначення ставок вчаться на змінах у поведінці споживачів і можуть бути зосереджені на конкретних маркетингових цілях. Вони також можуть допомогти запобігти перевищенню вашої реклами, щоб ви не пропустили ключові періоди високого трафіку. 

4. Оптимізуйте свою стрічку покупок.

Якщо ви проводите торгові кампанії, не забудьте приділити своїй стрічці покупок достатньо любові та уваги. Це серце і душа вашої кампанії. Налаштування вашого каналу впливатиме на те, хто бачить ваші оголошення в Google і як вони зображаються.

Переконайтеся, що всі продукти, доступні на вашому веб-сайті, містяться у вашому каналі, за винятком тих, які ви не плануєте продавати. Також дуже важливо заповнити всі відповідні атрибути у своєму каналі. Чим більше інформації Google має про ваші товари, тим легше буде підібрати ваші оголошення до потрібних шукачів. 

Зверніть особливу увагу на зображення, які ви надаєте – вони повинні бути якомога якіснішими та повинні мати на меті привернути увагу глядача навіть на смартфоні. І не нехтуйте назвами своїх товарів – це може здатися прямолінійним, але спробуйте піти з чимось переконливим, що резонує у вашої аудиторії. 

5. Регулярно перевіряйте свої результати.

Після того, як ваша кампанія буде запущена і запущена, наступним кроком є ​​перевірка її ефективності. Відстеження статистичних даних, таких як кліки та покази, – чудовий спосіб почати. Важливо також подумати про те, що ви намагаєтесь досягти за допомогою своєї кампанії, щоб ви могли зосередитись на статистиці, яка може допомогти вам досягти ваших цілей.

Якщо ви використовуєте автоматизацію, як-от розумні торгові кампанії чи розумні ставки, трохи терпіння корисно на початку. Ми рекомендуємо дозволити вашим кампаніям принаймні 14 днів перед тим, як вносити будь-які серйозні корективи чи оцінювати їх ефективність. Чому? Система повинна збирати дані, пробувати нові комбінації та калібрувати. 

Коли ваша кампанія буде діяти протягом двох тижнів або більше, переконайтеся, що регулярно оцінюєте свою ефективність та за потреби вносите коригування.

2020 рік може бути незвичним і непередбачуваним, але ним не можна керувати. Ми гарно уявляємо, що настане в цей святковий сезон – мабуть, найперший цифровий період покупок, який ми коли-небудь бачили. Не пропустіть – переконайтесь, що ви повністю готові максимально використати те, що прийде.

Джерело: bigcommerce.