Лайфхаки

Савчук Ірина

10 кроків для підвищення впізнаваності бренду

13:34, 02/12/2020

В бізнесу, окрім створення крутого продукту, є ще завдання – витримати конкуренцію і вистояти на ринку. Тут на поміч приходить бренд. Бренд – це Ваша репутація. Майже виключно від Вашої діяльності залежить, що асоціюватимуть з Вашим брендом.

Ми розкажемо, як підвищити впізнаваність бренду на просторах Інтернету.

Ваш сайт – це обличчя компанії. Актуальний інтерфейс і грамотний функціонал необхідні речі. Якщо Ваш сайт незручний для користування, клієнт вірогідно знайде більш комфортний для себе сайт Вашого конкурента.

Користуйтеся SMM. «Навіщо?» – питання, на яке треба дати відповідь клієнту. Навіщо мені Ваш бренд? Одразу поясніть хто Ви і чим займаєтесь. Тоді на Вашому сайті залишиться Ваш клієнт, а ті, кому Ваша послуга/товар не цікаві зможуть шукати далі.

Впізнаване лого. Вам потрібен логотип, який одразу будуть пов’язувати з Вами та Вашим продуктом. Пропрацюйте зображення і навіть відтінок кольору. Наприклад, якщо Ви екозахисна організація, Вам підійде зелений колір для лого.

Влучний слоган. Слоган має бути коротким і зрозумілим. Ідеальним буде вірусний слоган – такий, який захочеться повторити в своїй розмові. Сарафанне радіо, іншими словами. Мозковий штурм в команді вдалий спосіб створити влучний слоган.

Соцмережі – дешевий і ефективний спосіб завоювати популярність. Вам не знадобляться великі капіталовкладення, щоб знімати кумедні відео в TikTok. Трохи креативу і цільова аудиторія знайде Ваш бренд. Якщо поставите себе на місце споживача, то зрозумієте – перше місце де шукаєш інформацію – соцмережі. Така ситуація обумовлена великою популярністю соцмереж і живою авдиторією.

Контекстна і таргетована реклама. Тут теж треба мати на увазі, що такі схеми як накрутка підписників зараз неактуальні. Нехай краще Вашими першими підписниками будуть родичі, друзі чи знайомі.

Тематичні групи та форуми. Інформація про Вашу діяльність на спеціалізованих сторінках може бути корисною майбутнім клієнтам.

Монополізація майданчиків в Інтернеті. Проаналізуйте, де може з’явитися Ваш бренд. Непоганими способами монополізації є статті в Вікіпедії, розташування на Google maps і вище згадані соцмережі.

ЗМІ. Використайте пресу як засіб поширення інформації про свій бренд. Підготуйте цікаву подію на тему Вашої діяльності, повідомте журналістів прес-анонсом чи прес-релізом, і чекайте на публікацію.

Ворог мого ворога – мій друг. Дійсно, невдоволені клієнти Ваших конкурентів потенційно Ваші клієнти. Тільки в аспекті цієї поради, пам’ятайте про етичні аспекти діяльності.

Креативність – ключ до впізнаваності бренду. Бажаю успішного просування.